Prawda o cieście kalafiorowym MOD Pizza

MOD Skórka z kalafiora Facebook

Nie ma innego sposobu, aby to opisać; chwytając MOD Pizza jest zabawne. To zabawne, ponieważ jeśli jesteś wystarczająco kreatywny, możesz dostosować swoją pizzę bez rozbijania banku i prawdopodobnie jednocześnie obrzydzenia znajomych (ponieważ mogą nie mieć tych samych kombinacji smaków, co ty).

kto produkuje produkty aldi

Kiedy więc MOD Pizza zaprezentowała swoją kalafiorową skórkę, internet był podekscytowany wszystkimi możliwościami, jakie oferuje nowy produkt, szczególnie dla osób, które miały określone ograniczenia dietetyczne. Fast Food Post mówi, że skórka kalafiora zapewnia chrupiącą, lekką opcję, która jest wykonana z bezglutenowych składników, które zawierają 590 kalorii na porcję (to ciasto wielkości MOD) i ma 14 gramów tłuszczu, 87 gramów węglowodanów, 6 gramów cukru i 18 gramów białka. Skórka kalafiora łączy się z innymi PRZECIWKO opcje skórki: oryginalne (standardowe ciasto do pizzy, które ma 410 kalorii) i przyjazne dla glutenu (bez pszenicy, nabiału, jajek lub soi z 710 kaloriami, przez PRZECIWKO ).Internet waży na skorupie kalafiorowej MOD

Różne pizze MOD Instagram

Jidysz.Ninja mówi, że był rozczarowany większością skórek kalafiorowych na rynku, ale ponieważ był fanem MOD, postanowił dać szansę nowej ofercie. Wrócił z entuzjastycznymi recenzjami, mówiąc, że modna skórka w wersji MOD nie była tylko smaczną kalafiorową skórką, ale była świetna, ponieważ zapewniała smak, konsystencję i chrupkość… co było problemem. Bloger uznał, że skórka zawiera więcej niż mieszankę kalafiora, jajka i sera.

Po nawiązaniu kontaktu z obsługą klienta MOD, Jidysz.Ninja odkrył, że skorupa kalafiora została również wykonana z mąki ryżowej, skrobi z tapioki, skrobi ryżowej, zmodyfikowanej skrobi spożywczej i hodowanego brązowego ryżu - więc chociaż skorupa jest przyjazna dla glutenu (MOD mówi, że nie może być całkowicie bezglutenowa, ponieważ ma to samo przestrzeni i piekarników z innymi skórkami na bazie pszenicy), może nie być właściwym wyborem dla kogoś, kto jest na diecie niskowęglowodanowej i ketonowej.

Mimo to, jidysz.Ninja i jego zwolennicy uważali, że skórka jest wystarczająco solidna, aby cieszyć się jako przysmak na dzień oszustwa dla osób na diecie niskowęglowodanowej, co powinno coś powiedzieć o jego smaku – mimo że kilku komentatorów uważało, że skórka może nie być warta kalorie.