Prawda o ekskluzywnej złotej karcie McDonald's

McDonald Naomi Baker/Getty Images

Mówią, że sukces zależy od tego, kogo znasz, a Rob Lowe wydaje się, że mu się udało, ponieważ kilka lat temu aktor obnosił się Złotą Kartą McDonalda na Jimmy Kimmel . Jego karta McGold była wyjątkowa i zawierała jego imię. Kartę podarował Lowe'owi jego przyjaciel, który okazuje się być synem człowieka, który wynalazł jajko McMuffin (poprzez Reader's Digest ) . Karta zapewniała Lowe’owi darmowe jedzenie McDonalda i prawdopodobnie sprawiła, że ​​świat stał się zielony z zazdrości .

Lowe nie jest jednak jedyną osobą, która otrzymuje darmowe posiłki w McDonald's. Miliarder Warren Buffet powiedział CNBC miał kartę, która pozwalała mu jeść za darmo w każdym McDonald's w Omaha. „Więc to dlatego rodzina Buffettów spożywa świąteczny obiad w McDonald's” – powiedział w gazecie. Zapytany, czy ktoś jeszcze ma kartę, Buffet rzucił Billa Gatesa pod autobus. Podobno współmiliarder może dostać darmowego McDonalda w dowolnym miejscu na świecie. Może więcej ludzi miałoby ogromne fortuny, gdybyśmy nie płacili za wszystkie nasze szczęśliwe posiłki. Większość z nas zamawia co najmniej miliard pozycji z menu dolarowego przed śmiercią, prawda?Złota Karta McDonald's jest nie tylko dla bogatych i sławnych

burger i frytki z McDonald Justin Sullivan/Getty Images

Gwiazdy i miliarderzy nie są jedynymi osobami, którym McDonald's przyznał specjalną kartę. Dobrzy Samarytanie mogą również dostać w swoje ręce koktajle, hamburgery i frytki z McDonald's. Przykład: mężczyzna nazwiskiem Charles Ramsey bezinteresownie porzucił swojego Big Maca, by uratować trzy porwane kobiety w 2013 roku. McDonald's dał mu ukłon w postaci darmowego jedzenia do końca życia w lokalizacjach w Ohio Insider biznesowy ).

Szybko do 2020 r. i nadszedł wiek możliwości, ponieważ Ty również możesz zdobyć swoją własną Złotą Kartę McDonald's – jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii. Nie musisz nawet mieć związku z ojcami założycielami Mickey D, ani nie musisz kierować swojego wewnętrznego superbohatera i ratować potrzebujących obywateli. Wszystko czego potrzebujesz to szczęście i poświęcenie (przez ( Słońce ).

Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się do Wielkiej Brytanii, aby zagrać w McDonald's Monopoly, czy też odkurzasz kostium superbohatera i szukasz sposobów, by zaimponować sieci fast food dobrymi uczynkami, złota karta McDonald's budzi marzenia o darmowych Big Macach tutaj. Bo naprawdę, co jest lepsze niż to?