Prawda o Mary Lou Davis z sezonu Hell's Kitchen 19

Gotowanie Mary Lou Davis Instagram

Piekielna kuchnia zawodniczka Mary Lou Davis „nie może być szczęśliwsza” z wyników sezonu 19, przynajmniej tak powiedziała Północny Teksas . „Świetnie się bawiłam… straciłam jakieś 10 funtów w Hell's Kitchen” – mówi w ostatnim czasie Film na Instagramie , „Po prostu byłem zestresowany”.

ciastko mokka kruszonka frappuccino

Absolwent University of North Texas i Culinary Institute of America w San Antonio w Teksasie jest samoopisany „głośna kula energii”, która „śmieje się z własnych dowcipów”. Nigdy nie myślała, że ​​będzie chciała dalej konkurować Gordona Ramsaya popularny program telewizyjny typu reality show. „On będzie na mnie krzyczeć, a ja albo będę płakać, albo wrzeszczem”, mówiła ludziom. Ale producenci serialu złapali wiatr na jej Instagramie i to było to.Jeśli jesteś osobą z San Antonio, możesz rozpoznać Davisa jako partnera szefa kuchni w Whisky Cake Kitchen & Bar, gdzie według niej LinkedIn profil, gotuje dania od farmy do stołu od 2017 roku, kiedy zaczęła jako sous chef. W 2019 roku, kiedy została szefową kuchni, Davis pracowała na brunchowej zmianie, kiedy miała „olejowy pop w oku”. Po incydencie ona… napisał „Nie chciałem zejść z linii ani nawet poprosić o pomoc. Zdjąłem bandanę z głowy, zakryłem oko i przeszedłem przez służbę. Zmiażdżyłem sauté solo i zyskałem nowy poziom szacunku ze strony moich chłopaków. I nic nie zostało odesłane. Tak po prostu się toczy.

Mary Lou Davis nie przyszło łatwo

Mary Lou Davis z piekła Instagram

„W college'u miałam trzy prace i byłam studentką w pełnym wymiarze godzin” – Mary Lou Davis mówi jej obserwatorzy na Instagramie. Jeden z nich był jako zmywarka na torze wyścigów konnych. „Zasypiałem w budce w restauracji po zamknięciu. Nie mogłem spędzać czasu z przyjaciółmi, chodzić po barach i clubbing. Pracowałam, miałam jakiś cel” – pisze. Zanim zajęła się gotowaniem, myślała, że ​​będzie studiować dziennikarstwo. Kiedy frustracja związana z jej majorem doprowadziła ją do łez, zmieniła tory, według Północny Teksas .

Dlaczego jedzenie? „Nie zawsze chciałem być szefem kuchni” – mówi Davis odzwierciedlenie „Chciałem być wampirem albo zabójcą. Poważnie. Coś potężnego i mocnego. Dorastając, nie wydaje mi się, żebym był w czymkolwiek dobry. Ale twoja dziewczyna lubiła jeść. Zakochałem się w gotowaniu”. Dobrze, że zrobiła. Mary Lou Davis wyraźnie odnalazła swoją pasję. Gordon Ramsay prawdopodobnie też tak uważa. Chcesz dowód? sławna szefowa kuchni nigdy na nią nie krzyczała raz na Piekielna kuchnia, chociaż Davis przyznał się do… Północny Teksas, „Uderzył mnie spojrzeniem rozczarowanego taty: „Naprawdę, Mary Lou?”Fantastyczny świat Mary Lou Davis

Mary Lou Davis w cosplayu Instagram

Jednym z powodów, dla których Piekielne kuchnie producenci zakochali się w jej Instagramie, była kreatywnością Mary Lou Davis. Piekielna kuchnia zawodniczka ma skłonność do łączenia swojej miłości do fantazji z jedzeniem. Przykładem? Davis przyznaje do „małej obsesji na punkcie Harry'ego Pottera”. Albo, jak pisze: „Śpię z różdżką pod łóżkiem, bo jeśli będziesz gotowy, to nigdy nie będziesz musiał się przygotowywać”. Ona też ma coś do walkirie i nie wstydzi się bawić cyberpunk cosplay.

Być może już wiesz o młodej kucharce, jeśli śledzisz jej kanał na YouTube, Geekowie i grubaki , gdzie Davis robi jedzenie inspirowane jej ulubionymi światami fantasy. Wśród naszych ulubionych odcinków są pączki, na które gotuje Księżniczka i żaba . Ulubiony Davis Księżniczka Disneya to „Tiana”, przyznaje w filmie, ponieważ Tiana jest „jedyną księżniczką, która ma pracę na pełen etat i doprawia jedzenie”. Zastanawiamy się też nad Davisem Czarna pantera odcinek tematyczny. ' Czarna pantera dotknęła mnie i serc milionów ludzi” – pisze w opis odcinka , „to moja interpretacja tradycyjnych potraw afrykańskich; i chciałem okazać moją wdzięczność zmarłemu, wielkiemu Chadwickowi Bosemanowi i spuściźnie, którą zostawił”.