Prawda o wódce Kirkland

Kieliszki wódki

Wszyscy słyszeli plotki o tym Wódka marki Costco Kirkland — że to tak naprawdę to samo co Grey Goose, po prostu wlane do zwykłej butelki zamiast do designerskiej butelki. Ale czy ta plotka jest rzeczywiście prawdziwa? Eksperci mówią... prawdopodobnie nie. Gray Goose oczywiście stanowczo temu zaprzecza, podczas gdy Costco idzie drogą „bez komentarza”.

Jednak według kilku ślepych testów smakowych wydaje się, że wódka Kirkland może być nawet lepsza – i oczywiście o wiele tańsza – niż zawyżone ceny, przereklamowane Grey Goose. Jest jednak jedna rzecz, którą musisz wiedzieć, zanim wyruszysz do Costco, aby zacząć zaopatrywać się w tę lepszą niż premium wódkę – w rzeczywistości istnieją dwie różne odmiany wódki Kirkland, amerykańska i francuska, i tam to wyraźna różnica, ponieważ ta porównywana do Grey Goose to odmiana francuska.ulubione jedzenie Michelle Obamy

Opowieść o dwóch wódkach Kirkland

Wódka Kirkland Instagram

Amerykańska (niebieska etykieta) wódka Costco, w cenie 12,99 USD za 1,75-litrową butelkę (przez Para Costco ), to Twój podstawowy, akceptowalny tani alkohol. Dobrze dla mieszanych napojów, ale jeśli pijesz to prosto, cóż, to nie jest klon Grey Goose. W ślepym teście smaku przeprowadzonym przez Kuchnia , ta marka wódki pojawiła się jako ostatnia z sześciu spróbowanych wódek o smaku, który został opisany jako bez smaku, cienki i wręcz nudny.

Na szczycie listy znalazła się jednak francuska (czerwona etykieta) wódka Kirklanda, być może jedna z Najlepsze zakupy w historii Costco . Chociaż w rzeczywistości nie jest to przepakowana szara gęś, pochodzi z tych samych wód – ze źródeł Gensac we francuskim regionie Cognac (przez Wice ). Kuchnia Degustatorzy stwierdzili, że francuska wódka Kirkland ma jedwabiste (i mniej wodniste) odczucie w ustach niż inne wódki, o smaku określanym jako „słodki i jasny”. Przy zaledwie 19,99 USD za 1,75 litra francuska wódka Kirklanda jest również tylko około jedną trzecią ceny nieidentycznej bliźniaczej Grey Goose – która, nawiasem mówiąc, zajęła piąte miejsce (drugie od końca) w Kuchnia rankingi.

burger king jest lepszy niż mcdonalds

Jeśli nadal czujesz potrzebę zakupu markowej wódki dla snobizmu, cóż, to twoje pieniądze. Po prostu bądź świadomy tego, jak powiedział ekspert od spirytusów Fred Minnick Insider biznesowy „Wódka to czysto marketingowy – nie ma w tym nic szczególnego… w zasadzie płacisz za czyjąś grubą pensję”. Poza tym, wiesz, zawsze możesz kupić małą butelkę Grey Goose i napełnić ją po cichu z kija wódki Kirkland. Są szanse, że twoi przyjaciele nigdy, przenigdy się nie dowiedzą, a ty dostajesz cały skarb za ułamek pieniędzy. Zdobyć!