Prawda o mężu Katie Lee Ryan Biegel

Biegla i Lee Instagram

Dla fanów programów kulinarnych Katie Lee jest gwiazdą rocka. Lee, współprowadzący serię Food Network Food Kuchnia i gospodarzem Beach Bites z Katie Lee na kanale Cooking Channel jest również popularnym autorem książek kucharskich i częstym gościem na porannych programach kulinarnych.

Oprócz bestsellerowych książek kucharskich i pysznych posiłków telewizyjnych, Lee zyskała sławę jako połowa znanej pary sławnych osób. Lee był żonaty z prawdziwą gwiazdą rocka, Billy Joel od 2004 do 2010, według, Ludzie .Chociaż jej małżeństwo z Joelem zakończyło się rozwodem, Lee postanowiła dać miłości drugą szansę w 2018 roku, kiedy poślubiła producenta telewizyjnego reality, Ryana Biegela, według Moda .

Ale zanim zaczął występować publicznie z szefem kuchni celebrytą, Ryan Biegel był stosunkowo mało znany jej fanom. Więc kim jest facet, który ukradł serce Katie Lee i każe jej tryskać praktycznie na każdym z jej osobistych zdjęć? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Ryanie Biegelu.

Ryan Biegel jest producentem telewizyjnym

Najlepszy szef kuchni Instagram

W świecie telewizji reality praca producenta jest jedną z najważniejszych. Są odpowiedzialni za manipulowanie fabułą i upewnienie się, że wszystkie najlepsze kąty kamery są uchwycone, aby stworzyć program, który sprawia, że ​​widzowie chcą się dostroić tydzień po tygodniu. I choć muszą być kreatywni, producent musi również być w stanie zarządzać biznesem programu. Są oni ostatecznie odpowiedzialni za utrzymanie produkcji serialu zgodnie z harmonogramem i w ramach budżetu, zgodnie z Nowojorska Akademia Filmowa .Mąż Katie Lee, Ryan Biegel jest producentem telewizyjnym z udziałem w popularnych serialach reality, w tym Najlepszy szef kuchni i Prawdziwe gospodynie domowe Nowego Jorku York , według MI! Aktualności . Ale Biegel rozpoczął swoją działalność produkcyjną w 2015 roku, jako producent stowarzyszony w obecnie odwołanym, Najlepsze bary w Ameryce . Seria Esquire Network towarzyszyła gospodarzom Seanowi Pattonowi i Jayowi Larsonowi, którzy próbowali koktajli w swoich ulubionych wodopojach w całym kraju.

przepisy na tłuczone ziemniaki kfc

Mąż Katie Lee też ma na koncie aktorstwo

Obsada Cougar Town Instagram

W dzisiejszych czasach Ryan Biegel woli trzymać się z dala od światła reflektorów, decydując się na utrzymanie swojego miejsca, podejmując decyzje za kamerą. Ale możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że zanim rozpoczął karierę jako producent reality show, mąż Katie Lee również spędził trochę czasu pracując przed kamerą.

Życiorys Biegla zawiera kilka ról aktorskich, w tym małe role w hitowych serialach telewizyjnych, według Reality TV Świat . On grał Doug w trzech odcinkach komedii Courteney Cox, Miasto kuguar — w tym odcinek pilotażowy. Biegel pojawił się także w 2010 odcinku komedii NBC, Peelingi.Ale aktorskie osiągnięcia Biegla nie ograniczają się tylko do małego ekranu. Według Biegla był , pojawił się u boku swoich dwóch braci jako bywalca nocnych klubów w komedii Farrelly Brothers z 2001 roku, płytka hala , , , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , . Biegel był także statystą w komedii z 2003 roku, Utknąłem na Tobie , z udziałem Matta Damona i Grega Kinneara.

Ryan Biegel poznał Katie Lee na jej pokazie

Katie Lee Beach Bits Instagram

Praca Ryana Biegela jako producenta telewizyjnego pozwoliła mu podróżować po świecie i poznawać wiele ciekawych ludzi, w tym kobietę, która miała zostać jego żoną. Dwa lata przed tym, jak zadał pytanie, Biegel poznał Katie Lee, pracując jako producent w pierwszym sezonie jej programu, Ukąszenia na plaży , który jest emitowany w Kanał gotowania . Lee od razu zauważył jej przystojnego nowego współpracownika. „Pamiętam, jak po raz pierwszy poszedłem na spotkanie produkcyjne i pomyślałem: „Boże, ten facet jest taki słodki” – powiedział Lee. Zdrowie .

Według Zdrowie W wywiadzie para zaczęła się zbliżać, gdy spędzali czas podróżując razem do wszystkich pięknych plaż na potrzeby serialu. Ale jak powiedział Lee Moda, para spędziła dużo czasu, naprawdę się poznając, podczas gdy pokaz odbywał się na plaży w Punta Mita w Meksyku. I nie trwało długo, zanim zdali sobie sprawę, że ich związek ewoluował w coś więcej niż tylko profesjonalny.

zamknięcie ogrodu oliwnego 2020

Mąż Katie Lee jest romantykiem

Ryan i Katie w Paryżu Instagram

Niewiele wiadomo o Ryanie Bieglu, ale jest wiele dowodów na to, że producent telewizyjny jest równie czarujący, co przystojny. Według MI! Aktualności Biegel stworzył godny omdlenia moment, kiedy oświadczył się szefowi celebryty podczas wspólnych wakacji w Paryżu w marcu 2018 roku.

„Jesteśmy w podróży, tak jak myślałem: „Słuchaj, jesteśmy w Paryżu i jedziemy Orient Expressem do Wenecji. Jeśli nie oświadczy się w tej podróży, naprawdę straci świetną okazję”. Lee powiedział Ludzie . Na szczęście Biegel nie zmarnował tej chwili i zamiast tego wykorzystał romantyczną okazję.

A jeśli paryska propozycja nie była wystarczająco romantyczna, Lee i Biegel wymienili śluby podczas prywatnej ceremonii ślubnej na świeżym powietrzu w obecności około 40 członków rodziny i przyjaciół, w tym Nate Berkus , w hotelu Lo Scoglio da Tommaso na włoskim wybrzeżu Amalfi. Biegel i Lee byli pierwszą parą, która się tam pobrali, jak powiedział Lee Moda . Brat Biegla odprawił intymną ceremonię, a para wyrecytowała złożone przez siebie przysięgi.

Lee powiedział Moda że oprócz wyznania jej miłości Biegel obiecał swojej młodej narzeczonej codzienny masaż stóp. Jeśli to nie jest romantyczne, to nie wiemy, co jest!

Ryan Biegel dorastał na Florydzie

Sarasota

Obecnie Ryan Biegel dzwoni do domu w Nowym Jorku, gdzie mieszka w West Village ze swoją żoną Katie Lee. Ale aktor i producent telewizyjny urodził się i wychował w Sunshine State. Biegel dorastał w Sarasocie ze swoim ojcem Pete, emerytowanym bankierem i matką Alice, która uczyła w systemie szkolnym hrabstwa Sarasota przez ponad 30 lat. Herold Tribune . Ryan ma dwóch starszych braci, Kevina i Roba, a także siostrę Nicole.

Kiedy przyszedł czas na studia, producent pozostał w stanie, zarabiając licencjat w 2004 roku z Florida State University.

Dziś wszyscy bracia Biegel wyprowadzili się z Sarasoty, ale ich dom dzieciństwa wciąż ma miejsce w ich sercach. Kevin Biegel stworzył dla swojego serialu komediowego miasteczko Gulf Haven, które miało znajdować się niedaleko Sarasoty, Miasto kuguar, w którym wystąpili Courteney Cox i Busy Phillips. Jego seria wojskowa FOX, Zaciągnięty został ustawiony w fikcyjnym Fort McGee w fikcyjnym mieście Sea Cord w rejonie Sarasoty, zgodnie z Herold Tribune .

Bracia Ryana Biegela są w biznesie

Bracia Biegel Instagram

Dla rodziny Bieglów telewizja to prawdziwie rodzinna sprawa. Bracia Kevin, Rob i Ryan znaleźli kariery w różnych aspektach przemysłu rozrywkowego, a nawet potrafią współpracować, kiedy tylko mogą. A kiedy się spotykają, to często jak za dawnych czasów. „Jesteśmy bardzo dorośli i wszyscy robimy karierę, ale w chwili, gdy jesteśmy razem, znów jesteśmy jak nastolatkowie, bijemy się nawzajem, a potem możemy się zmienić i znów stać się naprawdę poważnymi” Kevin Biegel powiedział… Herold Tribune .

Ryan, który jest najmłodszym bratem Biegla, od tego czasu pracuje jako producent seriali reality 2015. . Rozrywka brata Roba środkowego Biegla był zawiera napisy produkcyjne do filmów, w tym płytka hala , , , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , i Utknąłem na Tobie . Najstarszy brat, Kevin Biegel, wyrobił sobie sławę również w Hollywood. Pracował jako scenarzysta i producent przy komedii szpitalnej NBC Peelingi i jest jednym ze współtwórców Miasto kuguar — który był emitowany przez sześć sezonów w ABC i TBS – według Ostateczny termin .

gorące jedzenie w lodówce

Relacje Ryana Biegela z braćmi zainspirowały serial komediowy

Zaciągnął zestaw Instagram

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak wyglądają sprawy między Ryanem Biegelem a jego braćmi, nie szukaj dalej niż seria FOX, Zaciągnięty . Podobieństwa między braćmi Biegel i fikcyjnymi braćmi Hill nie są przypadkiem. Kevin, najstarszy z braci Ryana Biegela, był producentem wykonawczym serialu, który trwał tylko jeden sezon.

Serial komediowy z jedną kamerą skupiał się na trzech relacjach między braćmi, Pete'em, Derrickiem i Randym Hillem, którzy służyli w jednostce tylnego oddziału armii. Chociaż on i jego bracia nigdy nie służyli w wojsku w żadnym stopniu, związek brata Biegla miał duży wpływ na sposób pisania głównych bohaterów. Główne postacie oparte są na każdej z osobowości brata Biegla. A linie fabularne serialu zostały zainspirowane osobistymi doświadczeniami brata dorastającego z braćmi na Florydzie .

„Miałam takie napięte relacje z moimi braćmi i zawsze wydawało się, że fajnie jest do nich pisać, ponieważ za jednym zamachem możemy przejść od bycia niesamowicie młodzieńczym, z mentalnością 15-latka, do bycia naprawdę poważne i zajmujące się naprawdę ciężkimi rzeczami”, jak powiedział Kevin Biegel Bieg Reporter z Hollywood.

Mąż Katie Lee kocha jedzenie tak samo jak ona

Jedzący Biegla Instagram

Kiedy poślubisz szefa kuchni, możesz praktycznie zagwarantować, że będziesz miał przed sobą całe życie dobrego jedzenia. Ryan Biegel trafił w dziesiątkę, kiedy on i autor książki kucharskiej i Sieć spożywcza osobowość Katie Lee powiedziała: „Tak”. I chociaż może być ekspert Biegel uwielbia dobry posiłek tak samo jak jego żona. Lee zauważyła, że ​​ona i jej mąż związali się wzajemną miłością do jedzenia. „To naprawdę nas połączyło i to jest to, co lubimy najbardziej” – powiedział Lee w wywiadzie dla Ludzie .

Para nie wstydzi się dzielić z przyjaciółmi i fanami szczegółów niektórych swoich dekadenckich posiłków, w tym romantycznej kolacji z kurczakiem i tłustymi ziemniakami z kaczki w Paryżu, aby uczcić ich zaręczyny. Ale chociaż Biegla Konto na Instagramie! ma mnóstwo zdjęć, na których on i Lee oddają się doskonałym posiłkom w restauracjach na całym świecie, para woli jeść w zaciszu własnego domu. Lee niedawno powiedział Zdrowie że wyspa w ich kuchni jest ulubionym miejscem wspólnego posiłku.

Mąż Katie Lee kocha swojego psa Gus

Ryan i Gus Instagram

Fani mogą nie wiedzieć dokładnie, w jaki sposób Katie Lee zdecydowała, że ​​Ryan Biegel jest jej bratnią duszą. Ale pewnym znakiem, że ta dwójka jest idealną parą, jest to, że Ryan ma świetne relacje z jedną z najlepszych przyjaciółek Katie — jej psem, Gusem. Gus jest mieszanką Shih Tzu i Chihuahua, którą Lee adoptowała po stracie swojego mopsa, Vanilli.

Według Czasopismo na temat stylu życia zwierząt Lee wzięła udział w imprezie adopcyjnej w North Shore Animal League w Nowym Jorku za radą swojej przyjaciółki Beth Stern, żony radiowca Howarda Sterna i oddanego miłośnika zwierząt. Stern przekonał Lee, że wprowadzenie nowego psa do jej życia pomoże jej poradzić sobie z bólem utraty Vanilli.

Biegel i Gus natychmiast się dogadali i łączy ich specjalna więź. Biegel pomógł nawet Lee wybrać imię nowego psa. Para jest często widywana w towarzystwie Biegla Kanał na Instagramie . I chociaż Gus nie pojechał do Włoch na ślub Lee i Biegla, Czasopismo na temat stylu życia zwierząt poinformowała, że ​​para użyła poduszki z twarzą ich szczenięcia, aby przenieść pierścienie wzdłuż przejścia.

kto robi tequilę z costco?

Ryan Biegel lubi wędrować

Ryan na górze Instagram

Kiedy nie produkuje programów telewizyjnych ani nie dzieli się pysznymi posiłkami ze swoją ukochaną Katie Lee, Ryan Biegel często korzysta ze wszystkiego, co natura ma do zaoferowania. Producent jest wielkim fanem outdooru. Samotność, którą odnajduje w naturze, jest doskonałym kontrastem do zwykłego szybkiego tempa, które jest powszechne w branży telewizyjnej. Biegla Kanał na Instagramie jest pełen jego zdjęć pięknego błękitnego nieba, zapierających dech w piersiach zachodów słońca i ujęć, które robi podczas wędrówki po malowniczych kalifornijskich szlakach. Pies Biegela i Lee, Gus, zwykle jest u jego boku, żeby nacieszyć się słońcem.

Jednym z najbardziej oszałamiających postów na Instagramie Biegla był zdjęcie o sobie na zakończenie 9-godzinnej, 20-milowej wędrówki na szczyt Góra San Gorgonio . Góra znajduje się w hrabstwie San Bernardino w Kalifornii, w pobliżu popularnego kurortu Big Bear Lake. Szczyt góry San Gorgonio znajduje się na wysokości ponad 11 000 stóp, co czyni go najwyższym szczytem w południowej Kalifornii, zgodnie z Służba leśna Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych . Najwyraźniej mąż Katie Lee nie boi się wyzwań.