Prawda o wyzwaniu żywnościowym, które prawie zabiło Adama Richmana

Adam Richman Frederick M. Brown/Getty Images

Podczas odcinka jego hitowego programu Travel Channel Mężczyzna kontra jedzenie Adam Richman dostał wyzwanie, którego po prostu nie mógł znieść. Jego język i gardło też nie były z tego powodu zbyt szczęśliwe. Aby stworzyć Wall of Pain w Munchies 4:20 Cafe w Sarasocie na Florydzie, Richman musiał zjeść 10 skrzydełek z kurczaka „Fire In Your Hole” w 20 minut. Jednak wkrótce po zjedzeniu zaledwie dwóch, Richman znalazł się w łazience knajpki, czując, że jego palące drogi oddechowe zamykają się.

„Byłem tak podniecony w łazience tego miejsca, że ​​spuchł mi język, spuchły mi drogi nosowe – nie można z tym żartować” – powiedział Richman Seanowi Evansowi w swoim programie na YouTube: Gorące .Dyrektor Mężczyzna kontra jedzenie przyłapała szefa kuchni Munchies na mikrofonie, mówiącego kucharzowi, aby użył całej butelki ekstraktu z chili, a nie tylko tego, co widzieli widzowie w odcinku. Duch chili to najostrzejsza papryka na świecie — ponad 100 razy ostrzejsza niż przeciętna papryka jalapeño.

Reżyser był nowy i nie wiedział, że może zapobiec katastrofie na antenie Richmana. Na występie widzowie widzą Richmana wycofującego się do lodówki z galonem mleka, próbując ugasić płomienie.

„Było to bez wątpienia najtrudniejsze, najgorsze i najbardziej bolesne wyzwanie, z jakim kiedykolwiek się zmierzyłem” – powiedział później Richman klientom Munchies – lub, jak się okazało, kiedykolwiek miałby się z nimi zmierzyć. A teraz wiemy dlaczego.Dlaczego Adam Richman był zły

Adam Richman Geoff Burke/Getty Images

Richman wyzdrowiał oczywiście w pełni, a nawet spróbował gorących sosów dla Evansa na Gorące . Możesz więc założyć, że całkowita porażka Richmana w Munchies spaliła jego ego bardziej niż cokolwiek innego. Nie tak, ten pierwszy Mężczyzna kontra jedzenie gospodarz powiedział Evansowi.

„Powodem, dla którego jestem wściekły, nie jest moja historia” – powiedział Richman. - Nie obchodzi mnie to. Chodzi o to, że jest kawalerski i niebezpieczny.

W końcu, jak powiedział Richman, główny składnik, który był zbyt hojnie wylany na jego skrzydła, jest również wpychany do granatów policyjnych w Indiach.Bogaty człowiek lewo Mężczyzna kontra jedzenie będąc nadal na szczycie w 2012 roku, po czterech sezonach. Ale jego doświadczenie z Fire In Your Hole i inne chwile nadmiaru jedzenia nie zniechęciły Richmana do wszystkich rzeczy gastronomicznych. On napisał książka kucharska i prowadził inne programy telewizyjne, w tym Travel Channel Secret Eats z Adamem Richmanem . Domyślamy się, że po drodze Richman bacznie obserwował kucharzy, którzy przygotowywali jego posiłki.