Prawda o ekskluzywnym klubie Coca-Cola Insiders

Logo Coca Coli Obrazy Chesnot/Getty

To był przypadek, że jeśli mrugnąłeś, przegapiłeś to. W połowie grudnia 2019 r. Koks ogłoszone w dniu Świergot że uruchomi Coca-Cola Insider's Club, który Delikatny opisywany jako marka w wersji klubu wina, ale dla napojów bezalkoholowych. Za miesięczną opłatę w wysokości 10 USD lub 50 USD przedpłaconych członkowie otrzymywali miesięczną dostawę trzech napojów, od wody gazowanej po nigdy wcześniej nie widziane wersje swoich ulubionych napojów gazowanych, a także swag marki Coca-Cola, który został zaprojektowany wyłącznie dla wtajemniczonych cieszyć się.

Dzięki tej obietnicy łatwo było zrozumieć, dlaczego zagorzali fani dołączyli, aby się zarejestrować, a wszystkie 1000 członkostwa wyprzedano w ciągu zaledwie trzech godzin (poprzez Firma Coca-Cola ). Zespół brandingowy Coli wydawał się być tak samo podekscytowany jak ich fani. „Jesteśmy absolutnie zachwyceni, widząc, jak szybko pojawiły się spoty, co pokazuje, jak bardzo konsumenci są entuzjastycznie nastawieni do naszych marek i innowacji” – powiedział Alex Powell, menedżer ds. doświadczeń cyfrowych w Coca-Cola North America. „To dowodzi, że istnieje możliwość skalowania koncepcji i umożliwienia udziału większej liczbie osób”.Klub Insidera zapełnił się zaledwie kilka godzin po jego ogłoszeniu

Coca Cola Insider youtube

Klub był tak popularny, że dwa dni po jego uruchomieniu, powiedział rzecznik Coca-Coli Szybka firma że na liście oczekujących było już 8000 osób i że będą chcieli otworzyć dodatkowe miejsca do połowy stycznia, co Redditorzy potwierdził Coca-Coli.

Od stycznia do marca pudełko było wypełnione nowymi napojami do spróbowania i nowymi gadżetami, którymi można się pochwalić innym zagorzałym fanom Coli (pierwsze pudełko miało nawet kartę podarunkową Amazon), a fani byli pod wrażeniem. Jeden rekompensator powiedział: „W środku otrzymałem kilka naklejek, kartę podarunkową, długopisy, Fanta Peach, aromatyzowaną wodę i coś, co wygląda jak nowy napój energetyczny lub coś takiego. Opakowanie było super ładne, mam zamiar spróbować tej brzoskwiniowej Fanty. Ogólnie rzecz biorąc, dla tysiąca osób, które zdecydowały się wejść, jestem pewien, że za 50 dolarów jest to całkowicie tego warte”.

Ale tak się nie stało. Po tym, jak pandemia koronawirusa przetoczyła się przez kraj, Coca-Cola powiedziała, że ​​podjęła tak zwaną trudną decyzję o anulowaniu pozostałych trzech pudełek i postanowiła przekazać swoją zawartość lokalnym organizacjom charytatywnym. Czy klub jest martwy? Myślimy, że nie, ponieważ Codzienne wiadomości CSP mówi, że Coke już obiecał, że Insiders będą mogli posmakować jego najnowszego wydania — Coca-Cola z Kawą — przed datą premiery w styczniu 2021 r.