Prawda o Burger King's Pizza Burger

burger do pizzy? Facebook

Czy jesteś dorosłym mężczyzną, który chce jeść tylko jeden posiłek dziennie? Cóż, Burger King oferował właśnie to dla ciebie. Burger King 's Pizza Burger zapakowany w oszałamiającą — tak, to jest Whopper pełny - 2500 kalorii (przez Dziennik cyfrowy ). Przeciętny mężczyzna potrzebuje około 2500 kalorii, aby utrzymać wagę, więc jeden z tych hamburgerów wystarczył, aby każdy biegał przez cały dzień (poprzez Linia zdrowia ).

Burger składał się z ogromnego 9,5-calowego sammie inspirowanego pizzą, zawierającego pół kilo pasztecików Whopper, mozzarelli, marinary i specjalnego majonezu o smaku pesto bez orzechów. Całość została pokrojona na sześć kawałków. To arcydzieło – lub wielki bałagan – kosztuje 12,99 USD. Jeśli jednak myślisz „zapisz mnie”, powinieneś zarezerwować wycieczkę do Nowego Jorku wiele lat temu, ponieważ Pizza Burger była oferowana wyłącznie w lokalizacji Burger King's Whopper Bar w Nowym Jorku — ale już jej nie ma (poprzez Sklep spożywczy Aktualności ) . Kiedy weźmiesz pod uwagę inne sieci burgerów, takie jak Killer Burger, oferują normalne burgery za 11 USD, Burger King's Pizza Burger wydawał się niesamowitą okazją, ale niestety dla niektórych - jak każda inna specjalna oferta w restauracjach - miał datę ważności (przez Menu z ceną ).Burger o tematyce pizzy wyglądał niesamowicie dobrze, ale niektórzy recenzenci twierdzą, że Burger King to umożliwił. Jeden z entuzjastów pizzy i burgerów powiedział: „Byłem zaskoczony, że udało się przekazać zarówno burger, jak i pizzę za jednym kęsem”. Dodał, że charakterystyczny płynny smak dymu Burger King w połączeniu z przyprawami do pizzy był obecny w posiłku (poprzez Poważne jedzenie ) .

Burger King's New York Pizza Burger był pełen smaku?

Burger do pizzy Facebook

Wygląda więc na to, że było pyszne i było dość przystępne, ale jakim rodzajem panelu żywieniowego chwalił się New York Pizza Burger? Każdy ze specjalnych hamburgerów zawierał 144 gramy tłuszczu i 380 mg cholesterolu. Aby umieścić te liczby w odpowiedniej perspektywie, zaleca się, aby ludzie unikali przekraczania 65 gramów tłuszczu ogółem i 300 mg cholesterolu dziennie (i zdecydowanie na posiłek). Jednak Burger King zasugerował, że każdy Pizza Burger zawiera sześć porcji, więc jeśli chcesz być zdrowszy, możesz podzielić się daniem z przyjacielem — lub sześcioma (przez Wiadomości CBS ).

Jeśli zdarzy ci się udać do baru Whopper, są gotowi pomóc w zaspokojeniu wszystkich twoich zachcianek na burgery. Burger King rozszerzył koncepcję baru i otworzył lokalizacje poza Nowym Jorkiem. Niestety nie oferują już Pizza Burger, ale możesz zbudować dowolny Whopper w jednym z ich barów. Jeśli lecisz do miasta z jedną z ich placówek podczas lotu z czerwonymi oczami, Twój pomieszany harmonogram snu może zostać zresetowany podczas pełnej drzemki po Burger Kingu (poprzez Orlando Informer ).