Prawda o Bradzie Leone z Bon Appetit

Brad pokazuje kimchi brukselki youtube

Jeśli kiedykolwiek urzekł Cię pomysł fermentacji i robienie takich rzeczy, jak uprawa własnego scoby'ego lub robienie własnego kimchi, prawdopodobnie słyszałeś o Bradzie Leone, kierowniku kuchni testowej Smacznego , który również dorabia jako gospodarz Żyje z Bradem. Seria, która śledzi Leone'a w kuchni, gdy robi sfermentowane jedzenie i napoje, i jest inna niż wszystkie Program kulinarny YouTube mogłeś widzieć. Jest pełna wycieków (upuszczania kombuchy); dreszcze (czy fermentacja tym razem zadziała?); i dreszcze (Brad ma spędziłem czas na spacerze w lodówce); w rzeczywistości niewiele jest dań z elementem fermentacji, których Brad nie próbował zrobić Bon Appetit' Kanał YouTube – od ubijanego masła hodowlanego i sfermentowanego czosnku, po warzone piwo.

Brad Leone zawsze lubił gotować. Kiedy zdecydował się przenieść do Nowego Jorku, aby pójść do szkoły gotowania, również dostał staż u Smacznego . „To była wspaniała praca przy zmywaniu naczyń – byłam testową asystentką w kuchni, więc robiłam wszystkie zakupy, całe sprzątanie i na pewno wszystkie naczynia. Potem zaproponowali mi to stanowisko i oczywiście je przyjąłem. Moim planem było po prostu wejść i iść w górę ”- mówi Leone Czasopismo Przyswajania .Brad Leone nosi dwie czapki w Bon Appetit

Brad Leone w kuchni testowej Bon Appetit youtube

Jako kierownik kuchni testowej, Leone zajmuje się zarządzaniem kuchnią, takimi jak zamawianie materiałów eksploatacyjnych, sprzątanie, zakupy i pozyskiwanie składników, a także budżetowanie. Druga część jego pracy to hosting Żyje z Bradem , czego Leone twierdzi, że nie planował zrobić. Leone mówi: „Kilka lat temu Smacznego tak naprawdę nie było zbyt duże na YouTube, a filmy, które zrobiliśmy, nie były zbytnio ukierunkowane na osobowość – po prostu rzeczy typu ręce i patelnie. Myślę, że chcieli się od tego wycofać, więc nauczyli nas, jak grać przed kamerą, i wszyscy zrobili małe filmy testowe” (poprzez Czasopismo Przyswajania ). Minęło trochę czasu, zanim taśma Leone w końcu ujrzała światło dzienne, a kiedy zarząd Bon Appetit postanowił dać szansę występowi Leone'a, stał się kultowy i dzisiaj… To żyje ma za sobą ponad 50 koncertów.

Ale Leone przyznaje, że serial pozostaje szczupły i złośliwy: „To trzyosobowy zespół: Vinny (człowiek kamerzysta/producent), Matt H. (główny montażysta) i ja. To zabawne, nieopisane w scenariuszu przedstawienie o eksperymentach z fermentacją w kuchni i przygodach z jedzeniem poza kuchnią. Wspaniale. Po prostu oglądaj. Bawimy się. Zwykle pokazujemy psa. Dobra, czysta rozrywka edukacyjna” – mówi Nieobliczalny .

Brad Leone wziął show w trasę

Brad Leone robi sfermentowane grzyby w swojej kuchni youtube

Atrakcyjność Leone polega na tym, że, jak każdy z nas, może popełniać błędy. „Chciałem zrobić Lambrusco, więc wziąłem trochę dzikich winogron Concord i wyciskałem z nich sok. Połącz je ładnie, po staremu. W drugiej fermentacji był w zamkniętej butelce przez kilka dni i wyglądał, jakby był płaski. Chciałem zobaczyć, co się dzieje, i nie sądzę, żebym to zmroziło. Cała szklana butelka wysadziła się w momencie, gdy dotknąłem wierzchu” – mówi Smacznego . „Nie mogłem nawet znaleźć kawałków butelki. Po prostu się rozpadło. Brzmiało to tak, jakby w kuchni testowej wystrzelił 12-gauge. Mogłem stracić całą twarz, a to jest producent pieniędzy, więc tak, dość przerażające.Brad Leone ma wielkie plany związane z serialem. Zabrał go w drogę i zamienił w program podróżniczy, ponieważ, jak sam to określa: „Jestem też wielkim fanem odkrywania, skąd pochodzi jedzenie i jakie historie się za nim kryją. To znaczy, ludzie będą zamawiać tajskie dania na wynos z tym smakiem sosu rybnego umami, który uwielbiamy, ale nie wiedzą, skąd to się bierze. Wiele produktów spożywczych i profili smakowych pochodzi z fermentacji. Istnieją informacje i ciężka praca generowana przez pokolenia, a umiejętność opowiedzenia historii ludzi, którzy za nimi stoją, jest dla mnie naprawdę ważna” (poprzez Czasopismo Przyswajania ).