Sztuczka do odgrzewania pałeczek mozzarelli

pałeczki mozzarelli

Więc grzebiesz w lodówce i co widzisz? Ależ to resztki pałeczek mozzarelli z wczorajszego wyjścia na kolację — strzel! Teraz jedynym problemem jest to, jak podgrzać tych tandetnych złych chłopców, aby wyszli chrupiący i gorący, a nie rozmoczeni i rozczarowujący. Jeśli wyjmujesz patyczki z mozzarelli zamrażarka , to po prostu sprawia, że ​​​​rzeczy są trudniejsze. Nie obawiaj się, można odgrzać paluszki mozzarelli, aby smakowały wyśmienicie — wystarczy wybrać odpowiednią metodę.

Odgrzewanie paluszków mozzarelli w piekarniku lub tostowym piekarniku

świecący piekarnik toster

O ile nie masz własnej frytkownicy w domu, piekarnik lub toster będzie najlepszym wyborem, jeśli chodzi o odmładzanie paluszków mozzarella zbliżone do ich oryginalnej jakości restauracji. Blog kulinarny BasenjiMom Place zaleca pieczenie paluszków mozzarelli na blasze w rozgrzanym piekarniku w temperaturze 350 ° F przez pięć do 10 minut, a następnie przewracanie ich w połowie pieczenia. Jeśli te paluszki serowe są zamrożone w stanie stałym, będziesz chciał je gotować w 450 ° F przez osiem do 15 minut.Piekarnik do tostera świetnie sprawdza się również do podgrzewania paluszków mozzarelli. Podgrzej go do około 450 ° F, a następnie piecz patyki przez osiem lub dziewięć minut, zanim je wyciągniesz, aby sprawdzić, czy są gotowe. Uważaj jednak na ser — prawdopodobnie będzie bardzo gorący.

Mikrofalowe podejście do podgrzewania paluszków mozzarella

kuchenka mikrofalowa

Jeśli chodzi o używanie kuchenka mikrofalowa , niektórzy ludzie przeklinają, że smażone jedzenie . Jest to zrozumiałe, ponieważ może pozostawić im mokrą skorupę ich dawnego ja. Czasami jednak możesz nie mieć cierpliwości do wstępnego nagrzania piekarnika, a kuchenka mikrofalowa nadal może wykonać zadanie. Żyj silnie zaleca umieszczenie pałeczek mozzarelli na talerzu, ułożenie ich jak szprychy na kole i zatrzaśnięcie ich przez 25 do 45 sekund przed odwróceniem ich i podgrzaniem w kuchence mikrofalowej przez ten sam czas. Rozetnij jeden lub dwa na środku, a jeśli wciąż są zimne, uderz je kolejnymi 15 sekundami.

Jeśli martwisz się, że nie będą wystarczająco chrupiące, możesz rozważyć dodanie im chrupkości, biorąc Rada doktora Oza i włóż je na blaszkę do piekarnika na kilka minut. Troy Rahaman włączony Kora również wydawało się, że zaleca podobne podejście, najpierw podgrzewając patyczki mozzarelli w kuchence mikrofalowej, a następnie wykańczając je w piekarniku tosterowym „rozgrzanym na tyle, na ile to możliwe” przez 10 do 15 sekund przed odwróceniem i powtórzeniem gotowania.Twoje odgrzane paluszki mozzarelli mogą nie smakować tak pysznie, jak wtedy, gdy Applebee kelner najpierw je wyciągnął, ale możesz przynajmniej podejść blisko.