Tragiczna śmierć syna Mary Berry

Mary Berry na imprezie Child Bereavement w Wielkiej Brytanii Gareth Cattermole/Getty Images

Mary Berry jest instytucją nie tylko w jej rodzinnym kraju Wielkiej Brytanii, gdzie znana jest jako Królowa Piekarni, ale także dla tych, którzy znają ją na całym świecie jako gospodarz Wielka Brytyjska Bake Off . Poza ekranem Berry jest również znany w Wielkiej Brytanii jako głośny patron Żałoba dzieci w Wielkiej Brytanii , organizacja charytatywna oferująca wsparcie rodzicom, którzy stracili dziecko lub dzieciom, które straciły rodzica. Berry i organizacja charytatywna mają szczególny związek, ponieważ Berry straciła syna Williama w 1989 roku, gdy miał zaledwie 19 lat w tragicznym wypadku samochodowym.

Berry mówi, że William wrócił do domu dzień wcześniej i była tak podekscytowana, że ​​go zobaczyła, że ​​przygotowała specjalną kolację dla rodziny. Następnego ranka William zapytał rodziców, czy mógłby pożyczyć ich samochód (przez Lustro ). – Dobrze to pamiętam. Była sobota, a on wyskoczył, żeby się dostać Czasy ponieważ był tam artykuł na temat Business Studies i właśnie to studiował w Bristolu. Wyszedł z Annabel i był piękny słoneczny poranek” – powiedział Berry Piersowi Morganowi podczas wywiadu Niezależny ).Mary Berry wciąż pamięta dzień, w którym straciła syna

Mary Berry i jej rodzina, kiedy otrzymała CBE Wpa Pool/Getty Images

Berry mówi, że około 13:00. później tego samego dnia usłyszała hałas. – Zadzwonił dzwonek do drzwi i był tam policjant. Od razu wiedziałem dlaczego. Powiedział: „Zdarzył się wypadek i przykro mi, że twój syn nie żyje”. Powiedziała Morganowi, że pamięta, jak myślała, że ​​z jej córką Annabel wszystko w porządku. „Więc Paul [Hunnings, jej mąż] wrócił do domu, pojechaliśmy do szpitala i pamiętam niekończące się korytarze, a potem nagle kątem oka zobaczyłem różowy dres i Annabel biegnącą korytarzem. Błoto na niej, ale była, idealna. Pomyślałam: „Bardzo się cieszymy, że mamy Annabel i Thomasa, ale nie mamy Williama” – powiedziała.

„Mieliśmy szczęście, że mamy jeszcze dwoje dzieci. Wyobraź sobie, że masz jedno dziecko i tracisz je. Myślę, że to nas wszystkich strasznie zbliżyło – powiedział Berry.

Ale Berry wciąż ma swoje chwile. W kampanii z 2017 r. dla Child Bereavement UK Berry została zapytana, co by zrobiła, gdyby miała jeszcze minutę z synem. W ogłoszeniu podzieliła się: „Gdybym miała jeszcze minutę z Williamem, co bym mu powiedziała? Podziękowałbym mu za to, że był genialnym synem” (poprzez Dobre gospodarowanie ).Kategorie Inspiracja Fakty Jak