Nowy substytut cukru u handlarza Joe skłania fanów do gadania

Kupiec Joe

Chcesz zredukować lub usunąć cukier ze swoich ulubionych przepisów na wypieki? Nowy substytut cukru Trader Joe może być słodkim produktem, który jest idealną odpowiedzią. Znalezione przez konto na Instagramie @traderjoeslist , mieszanka Allulose Sweetener ma być substytutem cukru jeden do jednego, co oznacza, że ​​pomiary pieczenia są równą zamianą. Od łyżeczki w kawie po zastąpienie tradycyjnego cukru w ​​przepisie na ciasteczka, ten składnik ma wiele zastosowań. Chociaż smak jest podobny do tradycyjnego białego cukru, ta opcja „nie ma cukru i nie ma wpływu na poziom cukru we krwi”.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to substytut cukru zmieszanego, a konto fanów podzielało, że ma nutę smaku stewii, co doprowadziło do tego, że niektórzy zwolennicy wyrazili swoją pogardę. „Byłem podekscytowany, dopóki nie powiedziałeś stewii”, napisał jeden z komentatorów, podczas gdy inny bardziej dosadnie wyjaśnił: „Nienawidzę Stewii”.Inni wyrażali swoje podekscytowanie produktem, niektórzy mówili, że mieszanka smakowała całkiem nieźle, a inni, że nie mogą się doczekać upieczenia z nią. Pomimo krytyków wydaje się, że wiele osób będzie dodawać do swoich koszyków mieszankę słodzika Allulose. Zgodnie z postem jedna 12-uncjowa torba kosztuje 4,99 USD, ale ceny mogą się różnić w zależności od lokalizacji. Słodkie życie jest w zasięgu ręki kupujących, ale nie musi iść na kompromis dzięki substytutowi cukru Trader Joe.

Co to jest aluza?

Kupiec Joe Instagram

Chociaż cukier może być powszechnie znanym składnikiem, alluloza wymieniona na liście składników może sprawić, że ludzie będą drapać się po głowach. Allulose to naturalny słodzik bez kalorii. Według Nurkowanie z jedzeniem , jego składniki chemiczne są podobne do cukru stołowego, a wielu uważa, że ​​jest on porównywalny z tradycyjnym cukrem również pod względem smaku i konsystencji. Nawet jeśli jest ciut mniej słodki, niektórzy ludzie wolą tę alternatywę cukru od innych, takich jak stewia lub mnich.

Chociaż niektórzy zwracają się ku alulozie z powodu braku kalorii, przy otwieraniu torebki należy wziąć pod uwagę jeszcze jeden element. Linia zdrowia donosi, że wydaje się, że nie ma szkodliwych skutków ubocznych po spożyciu substytutu cukru, ale warto zauważyć, że produkt jest nowy i ujawnianych jest więcej odkryć. Na przykład alluloza nie może być trawiona przez organizm, co prowadzi do doniesień o problemach z gazami i wzdęciami, ale te wyniki mogą być znośne dla osób, które chcą alternatywy dla cukru o zerowej kaloryczności. Jeśli chcesz spróbować, nie szukaj dalej niż Trader Joe.