Nowe pikantne bryłki ryżu Mochi od tradera Joe przyciągają uwagę

Torba Tradera Joe Instagram

Jeśli szukałeś nowej przekąski w górę i w dół, mochi może zapewnić odpowiednią do pogryzienia odpowiedź, której potrzebujesz. Wykonane ze słodkiej, kleistej mąki ryżowej, Allrecipes wyjaśnia, że ​​mochi pochodzi z Japonii i zawiera ugotowaną kulkę mąki ryżowej owiniętą słodką pastą z czerwonej fasoli – lub różnymi modnymi nadzieniami, takimi jak lody – a nawet występuje w smakach takich jak mango, truskawka i czekolada.

Jeśli kochasz Trader Joe's, najprawdopodobniej widziałeś jego lody mochi z zielonej herbaty zaszczycił sklepową zamrażarkę, ale znalezienie odpowiedniego czasu na przekąskę tego przysmaku może okazać się trudne (za pośrednictwem Trader Joe's). Jeśli marzyłeś o regularnym wypasie tego smakołyka, koniecznie sprawdź Handlowiec Joe'a najnowsza wersja mochi, na którą wszyscy zwracają uwagę.Instagrammer @traderjoeslist zauważony i opublikowany o nowej przekąsce, którą uwielbiają fani: Crispy Crunchy Spicy Mochi Rice Nuggets. W poście znalazło się zdjęcie przekąski, w podpisie „NOWE CRISPY CRUNCHY SPICY MOCHI RICE NUGGETS”. 2,99 USD. Powiedz to 5 razy szybko! Mają chrupkość i smak oryginalnych bryłek mochi, a dodatkowo są owinięte ciepłem, które w ustach ma opóźniony efekt. W relacji wspomniano, że oprócz przekąsek są również świetne do „miażdżenia ich i używania do pieczenia kurczaka lub kalafiora”.

Ekscytująca przekąska, dzięki której będziesz wracać po więcej

Tradycyjne mochi na białym talerzu

Do tej pory obserwatorzy pokochali ten produkt, a post zgromadził ponad 8500 polubień i ciągnął się w tonie odpowiedzi, począwszy od „Och, uwielbiam oryginalne chrupiące bryłki ryżu mochi, więc nie mogę się doczekać, aby je wypróbować!” do „Oryginały są niesamowite! Gdybym w ogóle mógł tolerować jakikolwiek poziom przypraw, byłbym na tym wszystkim. W osobnym poście, który zebrał ponad 2700 polubień, @traderjoeslist nakręcił film, na którym obchodzą się z produktem, pozostawiając użytkowników śliniących się nad tym, co zobaczyli. Odpowiedzi typu „To zdecydowanie ostre!! Mogłem zjeść tylko jeden lol” i „Omg potrzebuję tego” zalało się, podnosząc poziom szumu wokół przekąsek na nowy poziom.

Jeśli te smakołyki brzmią kusząco, koniecznie zaplanuj kolejną wyprawę do Handlowiec Joe'a wkrótce. Są unikalnym podejściem do mochi, które możesz znać lepiej i wyraźnie stanowią szybką i łatwą przekąskę. Mając tak dużo uwagi, być może będziesz musiał wspiąć się na innych fanów mochi, aby złapać torbę dla siebie, a nie chcesz przegapić tej przekąski, która gwarantuje wygranie pierwszego kęsa!