Wskazówki

Kawałki steków, od najgorszego do najlepszego

Rozbieżność w jakości między świetnym a złym stekiem jest prawdopodobnie większa niż w jakimkolwiek innym jedzeniu. Oto niektóre z najbardziej znanych kawałków steków, uszeregowanych.

Oto jak stwierdzić, czy Twoje grzyby zepsuły się

Grzyby to rodzaj jedzenia, które można wsunąć z tyłu lodówki i siedzieć, aż staną się śliskie, jeśli nie będziesz ostrożny. Ale grzyby są tak wszechstronne w szerokiej gamie potraw, że jest całkowicie zrozumiałe, że możesz chcieć trzymać je pod ręką, aby wrzucić je do frytek i omletów.Oto, co możesz zastąpić w proszku kakaowym

Kiedy skończy Ci się kakao, a naprawdę chcesz zrobić ciasto czekoladowe, dostępnych jest wiele opcji. W większości wymagają innych rodzajów czekolady, ponieważ proszek kakaowy nie jest tak wszechstronny pod względem substytutów, jak inne składniki.

Oto, co możesz zastąpić skondensowanym mlekiem

Każdy szef kuchni ma w swojej spiżarni zapas tajnych składników — jedyną rzeczą, która sprawi, że przepis będzie śpiewał na swój własny, charakterystyczny sposób. Dla niektórych tym składnikiem jest mleko skondensowane, ale jeśli wymaga tego przepis, a Ty go nie masz, czym możesz go zastąpić?

Kupione w sklepie marki kawy od najgorszego do najlepszego

Przepaść między najgorszymi a najlepszymi markami kawy kupowanymi w sklepach jest ogromna. Aby Ci pomóc, oto marki kawy kupionej w sklepie od najgorszego do pierwszegoPopularne najlepsze smaki Halo, w rankingu od najgorszego do najlepszego

Jeśli chodzi o lody niskokaloryczne, niewielu ma tak oddanych fanów jak Halo Top. Marka ma wiele smaków i uszeregowaliśmy je wszystkie.

Każdy smak Mountain Dew, od najgorszego do najlepszego

Mountain Dew przez lata wypuszczało różne smaki, które starają się budować na ich sukcesie. Choć wyniki nie zawsze są wspaniałe, wysiłek w celu zaspokojenia pragnienia Amerykanina jest godny pochwały. Oto nasz ranking smaków Mountain Dew, od najgorszego do najlepszego.

Oto, co możesz zastąpić octem jabłkowym

Jednym z superżywności, który w najbliższym czasie nie wychodzi z mody, jest ocet jabłkowy. Powodem niesłabnącej popularności octu jabłkowego może być jego wszechstronność — nie tylko może być stosowany jako składnik żywności, ale również odgrywa rolę w majsterkowaniu i sprzątaniu domu.Oto, co możesz zastąpić liśćmi limonki kaffir

Liście limonki kaffir mają silny cytrusowy smak i mogą być trudne do znalezienia poza specjalistycznymi rynkami azjatyckimi. Dla tych, którzy uważają ten smak za zbyt mocny lub nie mają dostępu do rynków azjatyckich, istnieją substytuty, których można użyć do uzyskania podobnego smaku.

Sposób na utrzymanie świeżości pączków

Nie ma nic lepszego niż wyjęcie gorącego pączka z pudełka, które zostało świeżo przygotowane kilka minut wcześniej. Zajrzyj ponownie do tego pudełka, aby uzyskać słodką dawkę godzin lub dzień później, a te pączki po prostu nie mają tak pysznego smaku. Więc jaka jest sztuczka z utrzymywaniem świeżości pączków?

Oto, co możesz zastąpić sosem ostrygowym

Wraz ze wzrostem popularności azjatyckich składników, sos ostrygowy nie powinien być zbyt trudny do znalezienia w większości dobrze zaopatrzonych sklepów spożywczych i oczywiście jest łatwo dostępny na rynkach azjatyckich. Co jednak, jeśli utkniesz na pustyni z jedzeniem? Co sprawia, że ​​jest najlepszym substytutem sosu ostrygowego?

Oto, co możesz zastąpić octem balsamicznym

Ocet balsamiczny jest niezwykle popularnym składnikiem wielu dressingów do sałatek, marynat i sosów, ale czasami butelka wysycha. Czego możesz użyć, gdy zabraknie ci?

Nigdy nie powinieneś jeść Cheeseburgera w Puszkach. Dlatego

Trekking Burger z niemieckiej firmy zajmującej się artykułami kempingowymi, The Adventure Company, zasługuje na specjalną nagrodę za najdziwniejsze jedzenie w puszkach. Jego opis produktu brzmi: „Cheeseburger w puszce”. Ale krytycy mogą nazwać to niesamowicie złym.

Oto, co możesz zastąpić mąką migdałową

Co zrobić, jeśli jesteś uczulony na (lub po prostu nie dbasz o) migdały? Czym zatem możesz zastąpić mąkę migdałową?

Jaka jest różnica między granulowanym czosnkiem a czosnkiem w proszku?

Czosnek jest zawsze w menu w naszych kuchniach, a kiedy nie mamy świeżego, próbujemy rozszyfrować różnicę między granulowanym czosnkiem a czosnkiem w proszku w naszych stojakach na przyprawy, abyśmy mogli nadać naszemu jedzeniu charakterystycznego kopa.

Smaki Red Bulla od najgorszego do najlepszego

Red Bull istnieje już od jakiegoś czasu. Przy tak wielu smakach do wyboru niektóre opcje są lepsze od innych. Usiedliśmy i spróbowaliśmy puszek po puszce Red Bulla, więc nie musisz. A po wielu niepokojach związanych z kofeiną, uszeregowaliśmy je od najgorszego do najlepszego. Przygotuj się na nurkowanie i zdobądź swoje wiiings.

Dietetyczne napoje gazowane, od najgorszego do najlepszego

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przetestować wszystkie marki dietetycznych napojów gazowanych, abyś mógł przeskoczyć najgorsze i skierować się bezpośrednio w stronę najlepszych z tej grupy.

Oto, co możesz zastąpić winem ryżowym

Wino ryżowe jest jednym z tych składników, które można wymienić i nie trzeba być nawet enofilem, żeby to wypracować. Ale po pierwsze, czym jest wino ryżowe?

Każdy przedmiot w The Sam's Club Food Court jest od najgorszego do najlepszego

Food court w Costco może przyciągnąć więcej uwagi krajowej, ale Sam's Club ma przedmioty, które mogą legalnie konkurować z najlepszymi, jakie Costco ma do zaoferowania. Uporządkowaliśmy wszystko, co mają do zaoferowania, od najgorszego do najlepszego, abyś był gotowy następnym razem, gdy pojawisz się w strefie gastronomicznej Sam's Club.

Najlepszy sposób, aby stwierdzić, czy Twój stek się zepsuł

Spożywanie jedzenia, które zepsuło się z powodu bakterii, może naprawdę spowodować poważne choroby. Zanim wypuścisz sos do steków, warto zapoznać się z sygnałami ostrzegawczymi, że Twój stek może być skończony i lepszy w śmietniku niż na talerzu.