Ten pakiet Prosciutto z Costco to totalna kradzież

szynka Instagram

Przykro nam za grafikę, ale niektórzy z nas nie chcieliby niczego więcej, jak zostać w spokoju, abyśmy mogli jeść szynka prosto z opakowania. Bez dzielenia się. To tylko fakty. Niestety, nie tak dawno temu zaporowy koszt tej transcendentnej, starzejącej się włoskiej przekąski z szynki zmiażdżył te odległe marzenia. Ale już nie. Koszto ma już w sprzedaży dwupak Citterio 18-miesięcznej szynki parmeńskiej za 8,99 USD, według konta na Instagramie @koszt_kosztów . Ta cena da ci 12 uncji prosciutto, co dla każdego, kto coś wie o wędlinach , to niesłychana sprawa.

Weź ekwiwalent 3 uncji paczki Boar's Head (dostarczany przez zaledwie 12 miesięcy, żeby nie przesadzać z tym). Kosztuje 7,99 USD Świeże bezpośrednie , tylko o dolara mniej za jedną czwartą ilości. Oboje noszą nawet „Chronioną Nazwę Pochodzenia” etykieta zatwierdzenia , co oznacza, że ​​to prawdziwa okazja — prosciutto z Parmy we Włoszech (via Konsorcjum Parmy Ham ).Co mówią fani Costco i jak używać prosciutto

delikatesy

Entuzjaści mięsa Costco byli odpowiednio przygotowani na transakcję, która trwa do 6 grudnia. Jedno konto, @nobullet, napisało w komentarzu na temat Post na Instagramie , „To są niesamowite. Nie spodziewałem się, że będą tak wspaniałe, ponieważ są wstępnie pokrojone. Ale rozpływają się w ustach. Inny komentator, @ronalandrew, ubolewał, „kupił tamtego dnia 8,99, choć though”

poklep i gina neely

Ale zanim uciekniesz z kanapy do drzwi do Costco w imię wyprzedaży starzonej wieprzowiny, miej plan. Ponieważ nie chcesz skończyć zgięty wpół na podłodze, wdychając prawie pół kilograma prostej prosciutto stojącej przy lodówce. Spróbuj prosciutto w prostej kanapce lub w wymyślnej przystawce z cienkimi plasterkami świeżej figi lub kantalupy (poprzez Świerk zjada ). Prosciutto może być pysznym dodatkiem do pizzy ze świeżą rukolą lub w połączeniu z deska delikatesowa z serem i cienkim, chrupiącym pieczywem (przez Spruce Eats). Podziękujesz nam później.