Ten popularny przepis Rachael Ray TikTok dodaje zaskakujący składnik do ziemniaków

Zbliżenie Rachel Ray Gilbert Carrasquillo/Getty Images

Dostępna podstawa w wielu dietach, ziemniaki są niczym, jeśli nie wszechstronnymi. Można je piec, tłuc, smażyć, nadziewać, gotować, a nawet zamieniać w trufle czekoladowe (Zaufaj nam). Poza tym, kiedy przekształcasz je w deser, ziemniaki wydają się iść w parze z pewną gamą przypraw, takich jak Sól , pieprz i czosnek. Choć ziemniaki są wspaniałe w całej swojej elastyczności, stopniu wypełnienia i równowadze bycia smacznym i zdrowym, bądźmy szczerzy: po pewnym czasie mogą stać się nieco mdłe. Zostaw to Rachel Ray by uratować nas przed ziemniaczanym zastojem za pomocą jednego zmieniającego zasady gry składnika.

nowe smaki starbucks frappuccino

Kiedy pandemia uniemożliwiła sfilmowanie programu telewizyjnego Raya w swoim studiu, szef kuchni celebrytów zaczął sama go produkuje z nią mąż John Cusimano z ich domu w północnej części stanu Nowy Jork (przez Wiadomości BuzzFeed ). #STAYHOME z Rachel Ray rzuciło światło na to, co uczyniło Ray gwiazdę przede wszystkim: na jej powiązania. Gospodarz często nosi poty i drobny makijaż, gdy prowadzi fanów przez ubijanie podstawowych zszywek ze spiżarni do świeżych posiłków, które są naprawdę ekscytujące. Ray również dzieli się z nią tymi zabawnymi chwilami nauczania Stuknij konto Tok , jak lekcje gotowania na kęs. W jednym nowszym i popularnym wideo tik tok , osobowość telewizyjna sprawiła, że ​​widzowie byli entuzjastycznie nastawieni do tego, jak mogli na nowo wymyślić te ziemniaki, które mogą im się znudzić: cytryny . Bo wiesz, co mówią, prawda? Kiedy życie daje ci cytryny, zrób ziemniaki.Dlaczego cytryny tak dobrze pasują do ziemniaków

Tluczone ziemniaki

Rachael Ray's chrupiące ziemniaki cytrynowe Zacznijmy od znanej sztuczki kulinarnej gwiazdy: rozbijanie. Gotowanie małych ziemniaków, aż będą prawie ugotowane, a następnie wykładanie ich na blasze do pieczenia i delikatne, ale mocne dociskanie, aż będą trochę spłaszczone, ułatwi taterkom uzyskanie złocistobrązowego i chrupiącego na zewnątrz, i Ray już wcześniej wykorzystywał tę taktykę do idealnego wykończenia ziemniaków. Weźmy na przykład jej „prasowane ziemniaki” (via Magazyn Rachel Ray ) lub jej „zgniecione ziemniaki z masłem i parmezanem” (via Sieć spożywcza ).

Jednak tym razem Ray połączył zgniatanie, miażdżenie lub tłoczenie z cytryną, doradzając widzom, aby zwęglili połówkę cytryny, podczas gdy ziemniaki pieczą się w piekarniku. Według Kuchnia , zwęglenie cytryny sprawia, że ​​jej sok jest mniej gorzki i kwaśny. Kiedy kaczki wyjdą z piekarnika, wyciskasz im ten doskonały sok z cytryny, który otwiera smak ziemniaków w jasnym wybuchu.

Przepis jest po prostu zbyt nieodparcie prosty, a wyniki mogą poważnie pobudzić twoją codzienną grę obiadową, więc nic dziwnego, że chrupiący ziemniak cytrynowy wideo tik tok jest jednym z najczęściej oglądanych i lubianych na Strona Raya – ma 10,1 miliona odtworzeń i liczy, w porównaniu do 225 600 za sos ze świeżej mięty i 801,500 za jak upiec boczek . Tak więc, jeśli go nie widziałeś, daj się złapać i pomyśl, że twoje ziemniaki zostały wynalezione na nowo w mgnieniu oka.