Oto dlaczego hamburgery Steak 'N Shake są tak pyszne

stek Facebook

Stek i Shake istnieje od lat 30. i od dawna jest popularną knajpą, która głodni Amerykanie zwrócili się do szukania dobrego burgera i ręcznie maczanego shake'a. Mówiąc o burgerach, Steak 'n Shake od samego początku jasno mówi, że nie serwują hamburgerów, tylko „steakburgery”. Chociaż restauracja z pewnością widziała swój sprawiedliwy udział? wzloty i upadki , ludzie wydają się wracać po te steki, które można zamówić o każdej porze dnia.

Ale czym jest steakburger i czym te hamburgery są tak inne i smaczniejsze niż większość konkurencji fast food?Chodzi o to, jak gotowane są hamburgery

gotowanie stek i hamburgery shake youtube

Stek 'n Shake może nie mieć wściekłych zwolenników In-N-Out lub rosnąć w błyskawicznym tempie Pięciu gości , ale nie można zaprzeczyć, że wiedzą, co robią, jeśli chodzi o burgery. Patrząc na to, co sprawia, że ​​te burgery są tak wyjątkowe, musimy zacząć od wołowiny.

Użyta wołowina to połączenie nigdy nie mrożonego mielonego okrągłego mięsa, polędwicy i steku z kością, stąd nazwa „steakburgery” (poprzez Poważne jedzenie ). Równie ważne jak użyta wołowina jest sposób jej przygotowania, aby dostarczyć tego pysznego steakburgera. Stek i Shake używa „techniki rozbijania” podczas przygotowywania hamburgerów. „Są naprawdę grube, kiedy zostaną umieszczone na grillu”, pracownik ujawnione na Reddit . „Przyciskamy je do dołu i ruchem na zewnątrz — a gdy są cieńsze, gotują się znacznie szybciej”.

Oprócz pomagania hamburgerom w szybszym gotowaniu, technika smash zapewnia burgerom chrupiącą krawędź, która naprawdę stawia je w swojej własnej lidze. I w przeciwieństwie do zwykłego sposobu gotowania cheeseburgera przez umieszczenie sera na burger, gdy jest jeszcze na grillu, Steak 'n Shake dodaje ser po zdjęciu z grilla. Ciepło z ciepłej bułki topi ser właśnie aby osiągnąć doskonałość steakburgerów. Aha, i nie zapominajmy, że bułka jest faktycznie opiekana na maśle, tylko dodając jej dobroci.Burger Steak 'n Shake jest z pewnością bez zbędnych dodatków i chociaż może nie jest to najnowszy burger w bloku, jest klasycznym faworytem w oczach wielu głodnych klientów.