To dlatego hot dogi Burger King były główną klapą

Dwa Burger King Instagram

Burger King , znany już z obszernego menu wypełnionego każdym rodzajem fast foodów, jaki można wymyślić, spróbował czegoś nowego w 2016 roku i wprowadził hot dogi aby jego klienci mogli spróbować. Sieć postanowiła oferować swoje hot dogi na dwa sposoby, per CNBC , psy Classic i Chill Cheese. Podczas gdy ten pierwszy był grillowanym na ogniu hot dogiem z musztardą, Keczup , smak i cebula, hot dog Chili Cheese zawierał rozdrobniony ser cheddar i czerwony pieprz . Oba psy całkowicie wołowe podawano na świeżych bułkach.

Wtedy Alex Macedo, prezes Burger King North America, wyjaśnił, że klienci będą mogli modyfikować swoje hot dogi, dodając lub usuwając dodatki z tych dwóch opcji, aby przygotować posiłek zgodnie z własnymi preferencjami. „Chcieliśmy, żeby to było Whopper hot dogów – wyjaśnił Macedo CNBC . „Whopper to ulubiony burger Ameryki i chcemy, żeby był ulubionym hot dogiem Ameryki”. Niestety, franczyza nie była w stanie osiągnąć takiego sukcesu w przypadku hot dogów, jak w przypadku niesławnego burgera.Smaki hot dogów Burger King po prostu nie zachwyciły gości

Burger King Instagram

Więc co dokładnie poszło nie tak z hot dogiem Burger King? Cóż, recenzje co najmniej nie były obiecujące. Poczta w Nowym Jorku napisał, że hot dogi nie były nawet w stanie zrobić wrażenia w porównaniu z tym, co można dostać ze zwykłego ulicznego straganu; dodając, że Classic był tak wytrawny, że nie dało się go uratować takimi dodatkami jak musztarda i ketchup, podczas gdy wodnista opcja Chili Cheese była pełna fasoli i pozbawiona smaku.

Kiedy fan Burger Kinga zabrał się do Reddit Aby wspomnieć, jak wycofano ten element menu, jeden z użytkowników wyraził ulgę i napisał: „Próbowałem ich raz i były do ​​niczego. Małe, twarde, gumowate hot dogi zagubione w morzu smaków i musztardy. Kolejną poważną skargą na hot dogi Burger King było to, że były? często podawane przypalone . Jezu. Kilka Świergot użytkownicy wspominali, że byli rozczarowani hot dogiem i faktem, że był zbyt spalony, aby się nim cieszyć. Najwyraźniej hot dogi Burger Kinga po prostu nie sprostały ich szumowi i nie mogły ukraść programu z bardziej godnych zaufania pozycji w menu, takich jak Whopper.