Oto sztuczka kobiety-pionierki na zrobienie ciasta z kurczaka

Ree Drummond trzymająca egzemplarz swojego magazynu Monica Schipper/Getty Images

Kremowy makaron z serem, puszyste puree ziemniaczane, chrupiąca zapiekanka z haszowo brązowej zapiekanki — jeśli chodzi o klasyczne dania typu comfort, niewielu kucharzy to robi lepszy niż Pioneer Woman Ree Drummond . Jest nawet cała sekcja jej strony internetowej oddany wyłącznie jej pocieszające serce, dania przyklejane do żeberek . Jedna z Pionierek najbardziej ulubione zachcianki na komfortowe jedzenie (i taki, w którym ma duże doświadczenie w pieczeniu)? Stare, dobre ciasto z kurczaka.

„Nie sądzę, że można pokonać ciasto z kurczaka” – napisała Ree w poprzednim numerze Kobieta-pionierka czasopismo, Raporty o ściągawkach . „Za każdym razem, gdy to zjem, przenoszę się z powrotem do dzieciństwa”. Zgadzamy się: jest coś w tej łuszczącej się skórce sączącej się z tym mięsistym, wypełnionym warzywami nadzieniem, które po prostu nas dopada za każdym razem. Następnym razem, gdy będziesz w nastroju na ciasto, kobieta-pionierka ma pyszny przepis na swoim blogu. Ale co sprawia, że ​​jej przepis różni się od innych? Jest jeden tajny krok.Daj skórce trochę dodatkowej miłości

Kurczak może ciasto

Obserwowałeś Słynny przepis na ciasto z kurczaka Ree – pomieszałeś nadzienie, zmontowałeś wszystkie części i za chwilę położysz ciasto na wierzchu gotowej kreacji. Możesz go prawie posmakować. Ale poczekaj: Według Kuchnia , Ree zaleca wykonanie jednego ważnego kroku przed dodaniem ostatniej warstwy. Kobieta-pionierka mówi, aby delikatnie posmarować nadzienie płynem jajecznym, zanim przykryjesz je skórką ciasta.

To mycie jajek działa jak klej, utrzymując skórkę bezpiecznie na wierzchu podczas pieczenia (i gdy idziesz ją później pokroić). Upewnij się również, że przycisnąłeś skórkę wokół krawędzi naczynia, aby upewnić się, że pozostanie na swoim miejscu w piekarniku. Pisarz z Kuchnia kto wypróbował ten hack, nazywa go „inteligentnym”. To może być różnica między a doskonale upieczone ciasto i niechlujny bałagan.