W ten sposób powinieneś zamawiać frytki w stylu zwierzęcym firmy In-N-Out

Frytki w stylu zwierzęcym dobrze zrobione Instagram

In-N-Out to fast food łańcuch burgerów to jest uwielbiane w południowo-zachodnich stanach, gdzie jest eksploatowane, i zyskało krajową sławę dzięki temu nie tak tajne tajne menu (przez Kulinarna wiedza ). Ale jeśli uważasz, że twoje pyszne fast foody? hack menu zaczyna się i kończy zamawianiem frytek In-N-Out w stylu zwierzęcym, wtedy masz jeszcze wiele do nauczenia się.

Frytki In-N-Out są nieco kontrowersyjne. Chociaż frytki są ręcznie krojone i smażone na świeżo w sklepie i nigdy nie są zamrażane, mają reputację nieco mdłych. W rzeczywistości LA Times sklasyfikowali je jako najgorsze frytki typu fast food w kraju, podczas gdy inni nazwali je „bladymi, wiotkimi, niedosolonymi tubkami ziemniaczanymi” (przez LAist ).Pierwsza linia obrony przed zamianą tych frytek w coś, co warto zjeść? Zamawiam je w zwierzęcym stylu. Ale to nie jedyny sposób, w jaki możesz przekształcić te, skądinąd nieciekawe, robale.

Jak zamówić frytki In-N-Out, które naprawdę dobrze smakują?

Frytki w stylu zwierzęcym Facebook

Zamawianie frytek In-N-Out w stylu zwierząt oznacza, że ​​będą one duszone w roztopionym amerykańskim serze, grillowanej cebuli i sosie tysiąca wysp (przez Poważne jedzenie ). To pomaga frytek w dziale smakowym — nikt nie nazwałby czegoś przesiąkniętego sosem sałatkowym, serem i cebulą mdłym — ale czy poprawia to konsystencję? Nie tak bardzo.

Aby frytki nie zrobiły się jeszcze bardziej przemoczone po pokryciu tymi wszystkimi smacznymi dodatkami, możesz zamówić je „dobrze usmażone” lub „dobrze wysmażone” (przez Witam chichocze ).Oznacza to, że restauracja będzie dłużej gotować frytki, dzięki czemu wyjdą złotobrązowe i chrupiące – a nie mdłe i rozmoczone, jak zwykle.

Nawet jeśli nie zamawiasz frytek w stylu zwierzęcym, zamówienie ich dobrze wysmażonych może znacznie poprawić smak i konsystencję twoich frytek, ale zdecydowanie jest to musieć jeśli chcesz mieć idealną kolejność frytek w stylu zwierzęcym.

Jeden kęs chrupiących ziemniaków w roztopionym serze, słodka grillowana cebula i kremowy dressing z tysiąca wysp, a poczujesz się jak mistrz sekretnego menu.