Tyle różnych smaków miał ciasto McDonald's

Obroty szarlotki

Jest coś w McDonald's szarlotki które sprawiają, że są tak pyszne i zbyt łatwe do przypięcia na końcu zamówienia. Są ciepłe, łuszczące się i mają doskonały poziom cukru i przypraw. Skromna szarlotka była właściwie pierwszym deserem, jaki kiedykolwiek uświetnił menu McDonald's i została wprowadzona w 1968 roku (poprzez Reader's Digest ).

W szarlotkach jest o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać, nawet jeśli w ciągu roku przeszły kilka zmian. Nadzienie składa się z sześciu różnych rodzajów jabłek — Golden Delicious, Jonagold, Rome, Gala, Ida Red i Fuji — aby zapewnić Ci doskonały jabłkowy smak i chrupkość. Chociaż szarlotka jest niezwykle popularna, w McDonald's było mnóstwo innych smaków ciast. Z biegiem czasu faktycznie istniało ponad 40 różnych rodzajów, w tym cytryna, ananas, truskawka i dynia (poprzez QSR ). Nie wspominając o cieście wiśniowym, które następowało po szarlotce w menu McDonald's (przez Kosmopolityczny ).jak ulepszyć mieszankę ciastek

Było ponad 40 smaków ciast McDonald's

Brzoskwiniowe obroty

Przez lata McDonald's próbował zrobić trochę dzikich smaków ciast. Niektóre jednak były stosunkowo normalnymi smakami, które można było wypróbować z całą uczciwością. Wśród poskramiaczy smaków klienci mogli dostać ciasta brzoskwiniowe lub czekoladowe. Na drugim końcu spektrum McDonald's napełnił kiedyś swoje ciasteczka taro, fioletową bulwą, z której powstają bardzo słodkie i fioletowe ciastka. Inne słodkie, ale nieco dziwne smaki to słodki ziemniak, s'mores, a nawet słodkie ciasto z serem (przez USA dziś ). Kiedyś był też pikantny placek ziemniaczano-bekonowy.

gdzie jest zrobiony biały pazur?

Potem są jego sezonowe ciasta. Według Klasa średnia , sezonowe smaki McDonald's obejmowały ciasto bananowe, ciasto bananowe czekoladowe, ciasto kukurydziane, ciasto kokosowe i Pai Bubur Cha Cha, czyli ciasto malezyjskie wypełnione kremem kokosowym i małymi kawałkami pochrzynu. Było ciasto z białą czekoladą i truskawkami, ciasto z czerwonej fasoli, kremowe ciasto z ziołami z kurczaka, ciasto z mango i marakui, ciasteczka Oreo i ciasto z kremem oraz solone ciasto z karmelem i czekoladą. Pojawił się pulut hitam placek, który jest wypełniony czarnym kleistym ryżem, a także placek karipap z nadzieniem przypominającym kurczaka curry.

Nie brakowało smaków do spróbowania, ale niewiele z nich mogłoby zastąpić klasyczną szarlotkę z McDonalda. Miej jednak oczy szeroko otwarte – nigdy nie wiesz, kiedy sezonowy lub nowy smak może pojawić się ponownie.