To największy stek w LongHorn Steakhouse

Front restauracji LongHorn Steakhouse Facebook

Jeśli jesteś snobem stek, możesz po prostu wzdrygnąć się na samą myśl Steakhouse LongHorn . Rozumiemy: stek nie oznacza zwyczajności. Niemniej jednak LongHorn wyrobił sobie markę jako sieć casual dining, oferująca – co prawda – pyszne, niedrogie steki. Bycie miłośnikiem steków może być dość wymagające w utrzymaniu ( i drogie ). Jeśli nie chcesz sam grilluj mięso , zrób sobie trochę luzu i zjedz znacznie mniej duszny posiłek w LongHorn.

A jeśli jesteś już przyzwyczajony do wydawania dużych pieniędzy w eleganckim steakhouse, równie dobrze możesz pójść na całość i zaangażować się następnym razem, gdy „zadowolisz się” stekiem LongHorn. Czy jest lepszy sposób na zrobienie tego niż z największym stekiem, jaki oferuje restauracja?LongHorn Porterhouse osiąga 22 uncje, w których burczy żołądek. i jest najgrubszym krojem dostępnym w restauracji. Ceny różnią się w zależności od lokalizacji, ale Ceny menu fast food zapewnia wartość pola gry w wysokości 27,99 USD. Osobiście rezerwujemy go w naszym najbliższym LongHorn JAK NAJSZYBCIEJ.

Jeśli nigdy nie jadłeś steku po porterhouse, zaufaj nam: czeka Cię smakołyk. Jest to rodzaj steku, dla którego zrezygnujesz z deseru (i całkowicie zapomnisz o puree ziemniaczanym z boku). Porterhouse to zazwyczaj duży kawałek, który obejmuje zarówno tradycyjną polędwicę, jak i stek z top loin, wyjaśnia Świerk zjada . Wersja LongHorn jest wyjątkowo aromatyczna, doprawiona do perfekcji i zwieńczona popularnym sosem finiszowym tej sieci.

LongHorn Porterhouse był kiedyś posiłkiem wystarczająco dużym dla dwojga

Stek Porterhouse LongHorn Steakhouse Facebook

Prawie dziesięć lat temu bywalcy restauracji gromadzili się w LongHorn po jedną z najlepszych ofert, jakie do tej pory zaoferowała sieć: 30 uncji. stek porterhouse dla dwojga, w komplecie z wieloma dodatkami i sałatkami, za jedyne 39,99 USD (przez Restauracja Gościnność ). Poszycie było czymś z pięciogwiazdkowy steki , ze skórką pomarańczową i pieczonym czosnkiem towarzyszącym masywnemu krojeniu.Komentarze do posta na Facebooku z 2012 r. autorstwa Długi róg wskazują, że niektórzy nawet uważali, że oferta obiadowa była bardziej odpowiednia dla trójki. Na 10 uncji. stek osoby, nie możemy powiedzieć, że się nie zgadzamy! Inni klienci czuli coś przeciwnego i zasugerowali, aby sieć przejęła portiernię i uczyniła ją osobistą. Jeden z komentatorów zapytał: „Czy musisz się dzielić?” podczas gdy inni wspominali, że uwielbiają zamawiać cięcie dla siebie.

Podczas gdy stek dla dwojga był najwyraźniej nieco za mocny, aby dodać go do regularnego menu LongHorn, łańcuch obejmował 22 uncje. portiernia. Delikatne połączenie kości T-bone i fileta jest teraz najgrubszym stekiem w menu LongHorn. Liczba kalorii również odzwierciedla ten tytuł; upewnij się, że idziesz lekko na aplikacje, ponieważ to danie to 1280 kalorii bez boki (przez Poradnik żywieniowy LongHorn ). To może nie być oryginalne 30 uncji. (i może nie jest świeży ze steków z gwiazdką Michelin), ale przy prawie 1,5 funta na pewno dostaniesz swoje pieniądze podczas tej nocy.