Te skórki wieprzowe mają podzielonych fanów Costco

Koszto

Skórki wieprzowe od wieków kuszą kubki smakowe, a ich atrakcyjność nie zmalała. Według New York Times , przekąska mogła powstać w Meksyku dwa wieki temu, po tym, jak Hiszpanie wprowadzili tutejszą świnie, podczas gdy przekąska nadal rozwijała się na południu Ameryki jako składnik jajek i chleba kukurydzianego . Szybko do przodu do dzisiejszej Ameryki, a wciąż nie mamy dość tych chrupiących przekąsek wieprzowych. Costco jest najnowszą marką, która wskoczyła na skórka wieprzowa modą, ale nie wszyscy dostali się na pokład.

W ostatnim poście od Instagrammer @kosztkodeals , użytkownik opublikował zdjęcie stojaka wypełnionego skórkami wieprzowymi Chicharrones firmy Costco 4505 z napisem „Klasyczne Chili i Słone Chicharrones są już w sprzedaży w styczniowej księdze oszczędnościowej Costco za 2 USD teraz tylko 4,79 USD za ogromny @Costco wielkości torby! #Oferta kończy się 1/24! Dostępny w całym kraju!” Zgodnie z postem, te przekąski zostały stworzone przez szefa kuchni i rzeźnika Ryana Farra, pochodzą z wieprzowiny hodowanej w zrównoważony sposób, są jedyną dostępną skórką wieprzową bez antybiotyków i idealnie pasują do diet paleo, keto i bezglutenowych. Na pierwszy rzut oka te przekąski wydają się proste, ale pomimo tego, że post zebrał ponad 1800 polubień, Koszto patroni pojawiają się podzieleni na produkt.substytut śmietany

Co mówią klienci Costco?

skórki wieprzowe w białej misce

Niektórzy kupujący nie mają dość tych nowych przekąsek, z pozytywnymi komentarzami, takimi jak „to bomba i keto” i „uwielbiam to!” Podczas gdy spora część użytkowników Instagrama pochwaliła znalezisko, inni nie uważają tych przekąsek za tak zdrowe. Produkt pozostawił bardzo negatywne wrażenia wśród kupujących, z równą liczbą słabych komentarzy, takich jak „Marka, którą znajdziesz w stacja paliw jest o wiele lepiej… te nie smakują niczym, dosłownie… chrupiące powietrze” i „Humanely Raised. „Dzikie ubite” wsypane do paszy postu (przez Instagram ).

Jeśli czujesz się zniechęcony liczbą negatywnych komentarzy w poście, nie zakładaj, że Costco nie ma żadnych innych dostępnych opcji skórek wieprzowych. Według Instacart , Costco sprzedaje również skórki wieprzowe Utz obok skórek wieprzowych 4505, co daje kilka opcji, gdy następnym razem poczujesz ochotę na przekąskę. Miej oko na te nowe przekąski wieprzowe przy następnej wizycie w lokalnym Costco. Jeśli złapiesz torbę, możesz wziąć udział w debacie!