Te sklepy spożywcze będą otwarte w Święto Dziękczynienia

święto Dziękczynienia

Katastrofy czają się w kuchni za każdym rogiem, zwłaszcza w dni, kiedy gotowanie musi zrobić wrażenie na przyjaciołach, rodzinie i teściach. Święto Dziękczynienia może służyć jako najlepszy poligon dla każdego domowego kucharza — według Allrecipes , możesz naprawić rozmoczony nadziewanie z dodatkową bułką tartą lub flipem indyk jeśli zacznie się palić, ale co się stanie, jeśli twój indyk zapali się w piekarniku lub upuścisz farsz w drodze do stołu? Sklepy spożywcze zawsze mają swoje plecy na wypadek, gdybyśmy musieli zdobyć dodatkowe jedzenie, ale próba ustalenia, które sieci pozostaną otwarte w Święto Dziękczynienia, tylko zwiększa stres.

Podczas gdy kilka sklepów ma otwarte drzwi na wypadek, gdybyś w Święto Dziękczynienia napotkał awarię kulinarną, nie licz na odwiedzenie wszystkich. Według Delikatny , Aldi , BJ , Koszto , publiczny , klub Sama , i Handlowiec Joe'a planuję zamknięcie na cały dzień. Jeśli wszystko zawiedzie i będziesz musiał kupić kanapki lub dodatkowe przekąski dla dużego tłumu, pamiętaj, aby zaplanować z wyprzedzeniem, jeśli polegasz na którejś z tych sieci, aby zakończyć zakupy. Chociaż te sklepy nie mogą Ci pomóc w najmniejszym stopniu, nie zakładaj, że każdy sklep jest zamknięty na dany dzień.Które sklepy są otwarte?

święto Dziękczynienia

Jeśli mieszkasz w okolicy z szerokim wyborem sieci spożywczych do wyboru, nie bój się wyruszyć na dodatkowe ciasto lub skrzynkę napojów w Święto Dziękczynienia. Według Delikatny , Całej żywności , Albertsonowie , Bezpieczna droga, Kroger , Rynek kiełków , Wegmans , Ralphs, Hannaford, H-E-B , Shaw's, Acme, Stop & Shop, Winn-Dixie i Shoprite planują pozostać otwarte i mogą pomóc w uporaniu się z wszelkimi zakupami w ostatniej chwili, o których myślisz.

Chociaż możesz liczyć na powyższe łańcuchy, które pomogą Ci w razie katastrofy, nie zakładaj, że udało Ci się uniknąć każdego problemu. Wiele sklepów planuje działać w skróconych godzinach pracy (poprzez: Delikatny ), więc zaplanuj sytuacje awaryjne w rozsądnej części dnia. Wraz z rosnącymi w całym kraju ograniczeniami związanymi z koronawirusem, Twoje zakupy w ostatniej chwili mogą zostać zniechęcone przez niedobory produktów. Według CNBC , Sieci spożywcze zaczęły szykować się na kolejną falę paniki przy zakupach, a jeśli nie zdobędziesz wszystkich składników na czas, ktoś może zgarnąć ostatni kawałek owocu lub torebkę mąki, której desperacko potrzebujesz do swojego ciasta. Upewnij się, że trzymasz się jasnej strategii gotowania, aby uniknąć kulinarnych załamań i zapewnić płynne i przyjemne wakacje.