Oto sportowcy w reklamie Super Bowl Micheloba Ultra

Michelob Ultra 6-pak Bloomberg/Getty Images

Podczas gdy niektóre duże marki, w tym firma piwna znana ze swoich niezwykle przystojnych agentów (cóż, tak naprawdę nie mówią, po prostu pojawiają się i wyglądają majestatycznie), siedzą na tegorocznym Super Bowl, inne firmy wciąż przynoszą swoje A- gry do wielkiej gry. Wydaje się jednak, że w tym roku panuje inny nastrój — o rany, zastanawiamy się, co się zmieniło od czasu Super Bowl LIV? (Oprócz niespodziewana awaria XFL , to jest.)

Niektóre firmy wciąż się śmieją, jak na przykład spotkanie Wayne i Gartha Uber Eats i współpraca M&M z Danem Levy (już nie w górę Zatoczka Schitta z wiosłem lub bez). Inni jednak próbują kopać trochę głębiej, jak Chipotle wykrzykując cały swój łańcuch produkcyjny (rolników, kierowców ciężarówek itp.) oraz Stella Artois prosząc o pomoc Lenny'ego Kravitza, aby przypomnieć nam, że wszyscy jesteśmy „bogaci w życie” i „mamy w sobie fortunę”. (Miło słyszeć od mężczyzny z 40 milionów dolarów w banku ).W tej drugiej kategorii jest Michelob Ultra. Jego reklama, już dostępna na youtube , oferuje świetny tenis Serena Williams , prawdopodobnie Hall of Famer NFL Peyton Manning, NBA All-Stars Anthony Davis i Jimmy Butler, czołowy golfista Brooks Koepka i gwiazda piłki nożnej Alex Morgan (poprzez Ludzie ) . W ogłoszeniu wszyscy mają zastanowić się nad pytaniem: „Czy jesteś szczęśliwy, bo wygrywasz? A może wygrywasz, bo jesteś szczęśliwy?

Co ci gwiezdni sportowcy próbują nam powiedzieć w reklamie Micheloba?

Peyton Manning i przyjaciele piją Micheloba Ultra youtube

Chociaż istnieje pewna ilość materiału filmowego pokazującego te gwiazdy sportu podczas ich triumfów, większość z 30-sekundowego spotu, według Micheloba Ultra komunikat prasowy , ma skoncentrować się na tym, jak wspaniałe życie mają również poza boiskiem. Najważniejsze to Williams i przyjaciele śpiewający karaoke, Manning rzucający lotkami, Morgan grający w ping-ponga i Davis grający w szachy ze swoim tatą. Oczywiście wszyscy pili Michelob Ultra.

Przesłanie, które próbuje przekazać reklama, wydaje się być podobne do tego, że jeśli jesteś radosną osobą, na pewno odniesiesz w życiu sukces (chociaż bycie super-talentem prawdopodobnie pomaga). Aha, i że powinieneś też kupować dużo Michelob Ultra . To może nie sprawić, że będziesz zwycięzcą, ale przynajmniej ma mniej węglowodanów i kalorii niż niektóre inne piwa. Dodatkowo, im więcej kupisz, tym więcej pieniędzy zarobi Anheuser-Busch, a przecież o to właśnie chodzi w każdej reklamie, niezależnie od tego, czy jest to próba przekazania jakiejś życiowej lekcji.