Ankieta ujawnia, ile osób tak naprawdę kocha ananasa w swojej pizzy

Kawałek pizzy ananasowej

Większość z nas zgodzi się, że pizza jest pyszna. W końcu, jak donosił Reader's Digest , niedawne badanie przeprowadzone przez The Harris Poll wykazało, że jest to jedyna żywność, którą prawie jedna czwarta Amerykanów jadłaby do końca życia, gdyby musieli wybierać. Jednak co większość z nas żargon zgadzam się na to co jest na wierzchu wspomnianej pizzy. Pepperoni, pieczarki, cebula, papryka, świeża bazylia, dodatkowy ser — są pozornie nieskończone możliwości, jeśli chodzi o dodatki.

Jeden z — jeśli nie — najbardziej kontrowersyjnym dodatkiem jest jednak ananas. To jeden z tych „kocham to lub nienawidzę tego Kombinacje żywności, które ludzie są niesamowicie pasjonatami. Aby dowiedzieć się dokładnie, ile osób faktycznie cieszy się owocami na swoim kawałku ciasta, Tłuczony przepytało około 32 000 osób na całym świecie na temat ich ulubionych dodatków do pizzy. Chociaż ananas nie był zwycięzcą (ten tytuł trafił do pepperoni z 51 procentami głosów), zdobył zaskakującą liczbę fanów, a około 11 procent respondentów wybrało go jako swój cel. W rzeczywistości ananas nie radził sobie dużo gorzej niż grzyby (13 procent) czy kiełbasa (15 procent).Jest bardziej popularny niż myślisz

Pizza hawajska z ananasem

Podczas gdy ananas na pizzy zyskał złą reputację na przestrzeni lat, według danych jest ulubionym przez co dziesiątą osobę. Mashed wyniki ankiety. I w oparciu o inne ankiety, nie jest to również najbardziej pogardzany dodatek. YouGov przeprowadził podobną ankietę o dodatkach do pizzy w 2019 roku i odkryli, że Amerykanie uważają anchois i bakłażany za bardziej obrzydliwe niż ananas. Jednak pomimo faktu, że 11 procent ludzi uwielbia żółte owoce na swoim cieście, pozostaje to przedmiotem gorących dyskusji.

Stół degustacyjny donosi, że w 2017 roku ówczesny prezydent Islandii rzekomo powiedział licealistom, że chce zakazać używania ananasa do pizzy. I sławny szef kuchni Gordon Ramsay słynie z opinii na temat połączenia kulinarnego. on ma wcześniej tweetował „Ananas nie pasuje do pizzy”. Jego śmiałe twierdzenie było retweetowane ponad 100 000 razy i rozpoczęło żarliwą kłótnię w sekcji komentarzy, w której tysiące ludzi wzięło udział w tej sprawie. Wątpimy, aby ta szalejąca debata została rozstrzygnięta w najbliższym czasie.