Zaskakująca prawda o grillowanych bryłkach Chick-Fil-A

Chick-fil-A Grillowane Nuggetsy z Kurczaka Facebook

Laska-fil-A Grillowane Nuggetsy wyglądają jak kęsowe wersje piersi z kurczaka, które można znaleźć w popularnej kanapce z grillowanym kurczakiem w restauracji typu fast food, okrzykniętej najlepszą wśród konkurentów przez Redditorzy , którzy mówią takie rzeczy jak „Kanapki z grillowanym kurczakiem Chick-fil-A są zdecydowanie najlepsze”. Soczyste, aromatyczne bryłki mają oczywiście swoich fanów na Reddicie. Jeden pierwszy klient samorodek napisał : „ten” największy kurczak kiedykolwiek miałem. Chick-fil-a grillowane bryłki za jednym zamachem zmieniły wszystko, co (sic!) wiedziałem o bryłkach. W tym samym wątku inny fan nazwał je „niedocenianymi” i „świetnymi”.

najlepsze jedzenie w wendys?

To, co zaczęło się jako pozycja w menu dla dzieci w 2012 r., Grilled Nuggets szybko zyskało popularność wśród dorosłych, co skłoniło sieć z siedzibą w Atlancie do umieszczenia ich w regularnym menu. Drut z kurczaka , oficjalny blog Chik-fil-A. Więc jaka jest historia z Grillowanymi Nuggetsami z Kurczaka Chick-fil-A? Niezależnie od tego, czy jesteś już fanem tych prostych kawałków kurczaka, czy po prostu jesteś ciekawy, oto wszystko, co kiedykolwiek chciałeś wiedzieć o tej pysznej ofercie. Możesz być zaskoczony tym, co znajdziesz.Sekret sukcesu Grilled Nuggets

Grillowane nuggetsy z kurczaka i frytki waflowe Instagram

Według Drut z kurczaka , Obecne grillowane produkty z kurczaka Chick-fil-A, w tym nuggetsy, zajęły siedem lat i ponad 50 milionów dolarów na opracowanie. Duża część tej inwestycji poszła na zaprojektowanie nowego grilla z rusztami żeliwnymi. Został zaprojektowany tak, aby naśladować przydomowy grill, ale gotować w krótszym czasie.

Laska-fil-A mówi również, że sekret popularności Gilled Nuggets to dobre składniki, począwszy od kurczaka. Członkowie załogi w każdej restauracji codziennie przygotowują bryłki z „prawdziwej, świeżej piersi kurczaka”. Sekret delikatnego mięsa i pysznego smaku tkwi również w zastrzeżonej własności Chick-fil-A marynata z cytryny, soli morskiej, czosnku i ziół.

japońskie curry vs indyjskie curry

Kolejna ciekawostka: Grillowane Nuggetsy to jedna z najzdrowszych i najniżej kalorycznych opcji w menu. (Są również przyjazne dla keto, według Firma .) Każda porcja licząca 9 ma tylko 140 kalorii i imponujące 25 gramów białka. W połączeniu z boczną sałatką i lekkim włoskim dressingiem tworzą 325-kaloryczny posiłek, Informacje żywieniowe Chick-fil-A . W 2016 roku, kiedy zasugerowali dietę „Chick-fil-A”, Chick-fil-A wziął trochę żebra, ale jako HuffPost zaznaczono, że firma fast food faktycznie na coś wpadła.Jeszcze smaczniejszym sposobem na zjedzenie grillowanych nuggetsów Chick-fil-A jest jedna z siedmiu sieci autorskie sosy do maczania , włącznie z polinezyjski , Słodko-Pikantna Sriracha, Zesty Buffalo i oczywiście klasyczny oryginał Sos chick-fil-A .

Kategorie Zabawa Inspiracja Fakty