Zaskakujący efekt uboczny jedzenia zbyt wielu migdałów

Migdały na łyżce

Trzymanie się zdrowego codziennego schematu może składać się z różnych podejść dla każdego, kto chce zrzucić trochę wagi, zwiększyć metabolizm lub poczuć się lepiej na co dzień. . Chociaż istnieją różne taktyki, których możesz użyć – od ćwiczeń po medytację – ostatecznie wiele osób szuka w swojej diecie poważnych zmian i decyduje się na włączenie zdrowszej żywności, takiej jak migdały. Ale robienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby włączyć zdrowsze przekąski, może być trudne, zwłaszcza jeśli nie jesteśmy świadomi, że zbyt wiele dobrych rzeczy może w rzeczywistości stać się czymś złym. W przypadku migdałów niektórzy ludzie mogą nie zdawać sobie sprawy, że mogą jeść zbyt wiele tych pysznych, bogatych w składniki odżywcze, mocy.

Nie można zaprzeczyć, że z biegiem lat migdały stały się kluczowym składnikiem większości diet. Możesz dodać je do sałatki, sięgnąć po garść między posiłkami, a nawet wypić jego mleczną wersję w płatkach zbożowych lub kawie. Mając długą listę niesamowitych korzyści zdrowotnych i zastosowań, wielu może być zszokowanych, gdy odkryją, że migdały mają zaskakujące skutki uboczne, gdy są nadmiernie spożywane.Zbyt wiele migdałów może mieć wpływ na Twoją wagę

Miska migdałów

Napakowane przeciwutleniaczami migdały korzystnie wpływają na zdrowie skóry, pomagają w regulacji wagi i, co najważniejsze, utrzymują zdrowe serce (poprzez Zdrowie ). Ale co się stanie, gdy do swojej diety dodasz zbyt dużo migdałów? Chociaż migdały mogą odhaczyć wszystko na liście tego, co stanowi zdrową przekąskę, problem zazwyczaj dotyczy wielkości porcji, która wynosi jedną uncję i około ćwiartki filiżanki lub 23 całe orzechy zawierające 163 kalorie i 14 gramów tłuszczu (przez Zdrowie ).

W przypadku nadmiernego spożycia migdały mogą spowodować przyrost masy ciała , ponieważ mogą dodać do diety więcej kalorii i tłuszczu. Spożywanie zbyt dużej ilości migdałów może również powodować wzrost poziomu manganu i witaminy E, o których wiadomo, że zakłócają działanie leków, takich jak środki zobojętniające sok żołądkowy, środki przeczyszczające i antybiotyki, a także powodują objawy, takie jak niewyraźne widzenie, biegunka i bóle głowy, jeśli przesadzisz. Klucz do uniknięcia tych potencjalnych problemów? Umiar i równowaga.