Zaskakujący facet od objawienia, który Fieri zrobił o swojej diecie

Gwiazda Food Network, Guy Fieri Robert Reiners/Getty Images

Dla faceta, którego widzieliśmy, jak zatapia zęby w bardziej niechlujnych hamburgerach, żeberkach i hot dogach, niż możemy zliczyć, Guy Fieri — gwiazda słynnego Food Network Diners, zajazdy i nurkowania — powiedział zdumiewająco na temat swojej diety: Jego najmniej ulubione jedzenie? Jajka (przez Nowy Jork czasopisma Ulica Gruba ). Kolejne jedzenie, którego nie tknie? Szalenie uczesana i głośno ubrana gwiazda powiedziała Ludzie jego pasja przygód kończy się na wątrobie. „Wątroba jest paskudna”, powiedział magazynowi w 2017 roku.

Co do jajek? To nie jest kwestia zdrowia. Po prostu ich nie lubi. Podczas gdy Fieri mówi, że może zabrać je schowane w opatrunkach, „Słoneczna strona do góry, zbyt łatwe czy zaszyfrowane? Nie, dziękuję – powiedział Ludzie .Jak więc Fieri zaczyna dzień, jeśli nie wielkim soczystym omletem lub stosem naleśników, jak można sobie wyobrazić? Odpowiedź może Cię zaskoczyć, a może nawet rozczarować hardcore DDD Fani. Po porannym treningu Fieri wyciąga sokowirówkę.

Diners jeżdżą i nurkują online

Guy Fieri obejmuje swoje hipisowskie dziedzictwo

Zielony sok w blenderze

Po filmowaniu – i jedzeniu – w ponad 1500 restauracjach, zajazdach i nurkowaniach od początku swojego pokazu w 2006 roku, Guy Fieri i jego ekipa stosują dietę. Fieri mówi, że śniadanie to Americano i mikstura owocowo-warzywna z sokowirówki, którą przynoszą ze sobą do każdego miejsca. Ale to nie tylko dla niego. Fieri powiedział Ludzie że cała załoga bierze udział w celu zwiększenia odporności na długie godziny w drodze.

Co więcej, to W ostatnich latach smak żywności stał się bardziej zdrowy. Podczas gdy jego biografia na Sieć spożywcza strona internetowa wymienia jego ulubione potrawy, takie jak „klopsiki, kotlety wieprzowe, parmezan drobiowy i stek”, powiedział Ulica Gruba w grudniu 2020 roku odkrył atrakcyjność kuchni wegańskiej. W pewien sposób nawiązuje do jego dzieciństwa. Fieri opisuje swoich rodziców jako hipisów, którzy zajmowali się gotowaniem makrobiotycznym i „naturalnym”.Ostatnio powiedział też Wiadomości CBS , „Warzywa to moja gra”. Wyznaje miłość do sałatek, spaghetti dyni i produktów pełnoziarnistych, takich jak farro. Ma dość szerokie podniebienie – po prostu pomiń jajka.

7-11 recenzja pizzy