Sekretny napój brzoskwiniowy Starbucksa: co to jest i jak go zamówić?

Napój brzoskwiniowy Starbucks Instagram

Kolejny tydzień, kolejny Tajny element menu Starbucks ... żal biednych baristów (również im napiwki, bo gotówka mówi głośniej niż sama sympatia). Ten najnowszy dodatek nie jest jednak jakimś super wymyślnym frappuccino, ani nie jest tematem filmowym, jak niedawne oferty Harley Quinn i Baby Yoda. Zamiast tego jest to po prostu słodki, prosty, brzoskwiniowy napój herbaciany, który został stworzony w hołdzie dla wiosny, do którego wszyscy chcielibyśmy się pospieszyć i dotrzeć tutaj, zanim wygaśniemy. koronawirus lub nadmiar relacje z wyborów .

Napój brzoskwiniowy został stworzony przez Całkowicie bomba , źródło tylu innych tajnych pozycji Starbucksa i plaga baristów na całym świecie . Mówi się, że smakuje dokładnie jak jeden z tych brzoskwiniowych gumowatych cukierków w kształcie pierścieni, więc jeśli tego chcesz w drinku, na pewno go pokochasz – chociaż, ostrzegam, nie jest tak godny Instagramu jak hodowca frapy specjalistyczne .Jak zamówić sekretny napój brzoskwiniowy w Starbucks?

Barista Starbucks Stephen Chernin/Getty Images

Wszystko zaczyna się na bazie Iced Black Tea Lemonade, którą należy zamówić „półsłodką”, czyli 3 pompki płynnego cukru trzcinowego. Następnie poproś o dodanie do mieszanki mrożonej brzoskwiniowej zielonej herbaty i posyp odrobiną mleka sojowego.

Podczas Starbucks menu online nie pozwala na dostosowanie w tym zakresie (po pierwsze nie można mieszać różnych rodzajów mrożonej herbaty), podobnie jak TTB przepis podaje stosunek brzoskwini do lemoniady, venti Iced Black Tea Lemonade z 3 pompkami cukru ma 130 kalorii, a venti Iced Peach Green Tea z mlekiem sojowym ma 150 kalorii. Zakładając stosunek 3/2 tej pierwszej do drugiej, jak się wydawało od TTB film pokazujący tworzenie napoju, który wyszedłby na około 135 kalorii na napój venti brzoskwinia.

Ceny będą się różnić w zależności od regionu, ale w Nowym Jorku (prawdopodobnie na górnym końcu spektrum) venti Iced Black Tea Lemoniada kosztuje 4,45 USD (herbata brzoskwiniowa jest o 20 centów mniej), podczas gdy shot sojowy kosztuje 80 centów, więc najwięcej zapłacisz za twój napój brzoskwiniowy prawdopodobnie wyniesie 5,25 USD.Oczywiście, jeśli chcesz tańszy, mniej kaloryczny napój, o którym mówi się, że smakuje dokładnie jak cukierek brzoskwiniowy, nie będziesz musiał długo czekać, aż Coca-Cola pojawi się w nowej odsłonie Woda gazowana AHA . Według niektórych testerów smaku, odmiana brzoskwinia + miód jest kolejnym podobnym smakiem do tych gumowatych pierścieni.

hot dogi na stacji benzynowej