Nowy tajny napój z menu Cold Brew firmy Starbucks zmienia wszystko!

przed lokalizacją Starbucks Facebook

źli geniusze Całkowicie bomba którzy stoją za wszystkimi twoimi ulubionymi? Starbucks Wracają drinki z sekretnego menu, a ich najnowsza kreacja jest idealna na wczesne dni jesieni. To kawa na zimno jest dokładnie tym, czego chcesz i musisz być w pełni kofeiną bez pocenia się, próbując pić kawę podczas wciąż ciepłych dni późnego lata i wczesnej jesieni. Dodatkowo kremowe, przytulne smaki automatycznie nadadzą Ci klimat chłodu, którego już szukasz, bez przeskakiwania do sezonu przypraw dyniowych (poprzez Pyszne ).

Ten nowy napój, który jest teraz częścią ich stale powiększającego się tajnego menu Starbucks, to zimny napar z solonego karmelu i białej mokki. To długa nazwa, ale na szczęście łatwiej ją zamówić niż powiedzieć. Jeśli minęło trochę czasu od ostatniego zamówienia tajnego elementu menu, warto zauważyć, że nie powinieneś odwiedzać lokalnego Starbucksa i podawać swojemu bariście tajnej nazwy menu napoju. Prawdopodobnie nie będą wiedzieć, o czym mówisz. Aby więc uzyskać ten pyszny napój, musisz go zamawiać krok po kroku, a najlepiej z cierpliwością i miłym nastawieniem.Jak zamówić zimny napar Starbucks solony karmelowy biały mokka

nowy drink w tajnym menu Starbucks przez totalną bombę? Instagram

Ten napój jest cudownie zbalansowany dzięki kawie i słodyczy innych składników, więc na pewno będziesz chciał go spróbować, gdy tylko nauczysz się go zamawiać. Aby uzyskać ten napój, zacznij od zimnego naparu venti. Następnie poproś o dodanie czterech pompek białej mokki. Następnie dodaj soloną zimną piankę ze słodkiej śmietany na wierzch. Na koniec dodaj do tego dodatkową porcję sosu karmelowego na zimną pianę.

To wszystko, ale pozostaniesz z niesamowicie kremowym, słodkim i napełnionym kofeiną napojem, który wystarczy na cały ranek. To idealny napój, który zatrzyma Cię, dopóki sezonowe drinki nie pojawią się w menu. Nie wspominając o tym, że prawdopodobnie będziesz mieć obsesję na punkcie obserwowania, jak śmietana i karmel powoli przenikają do bazy cold brew. Więc zachowaj Całkowicie bomba Sekwencja zamówienia zbliża się do następnego razu, gdy zrobisz kawę, a nie będziesz rozczarowany.