Snickers Bars zmienił się, a Ty prawdopodobnie nigdy nie zauważyłeś

Snickers bar

Pamiętasz te masywne batony King Size Snickers z nie tak odległej przeszłości? Cóż, gigantyczne tabliczki czekolady, orzeszków ziemnych, karmelu i nugatu zostały po cichu zastąpione przez wielokrotnego zamykania i dzielenia się batonami 2 to Go, czego wielu z nas nawet nie zauważyło (poprzez Zegarek rynku ). CNN stwierdza, że ​​opakowanie do wielokrotnego zamykania 2 to Go Snickers zawiera dwa mniejsze batoniki snickers zawierające po 220 kalorii każdy. Przejście z King size na opakowanie 2 to Go zostało oficjalnie ogłoszone w 2012 r., wyjaśniając, że nowy język i opakowanie wielokrotnego zamykania miały zachęcić konsumentów do dzielenia się drugim batonikiem Snickers lub oszczędzania go na później. W punkcie sprzedaży podano, że firma cukiernicza poinformowała również, że do końca 2013 r. planuje wymienić lub wyeliminować wszystkie rozmiary batoników, które zawierały ponad 250 kalorii. NPR , zmniejszenie rozmiaru ze standardowych dwuuncjowych i 280-kalorycznych batonów Snicker do 250-kalorycznych batonów oznaczało 11-procentowy spadek.

Powód stwierdził, że decyzja Marsa, by sprzedawać tylko mniej kaloryczne porcje swoich produktów, była częściowo inspirowana przez Pierwsza Dama Michelle Obamy Ruszajmy! kampanii, która miała pomóc w walce z otyłością u dzieci. Program Obamy powstał we współpracy z organizacją non-profit Partnerstwo na rzecz zdrowszej Ameryki . PAH twierdzi, że koncentruje się na pomaganiu dzieciom żyć zdrowo i wyrosnąć na dorosłych, wolnych od schorzeń spowodowanych otyłością. Jednym ze sposobów, w jaki PAH stara się osiągnąć ten cel, jest współpraca z firmami spożywczymi w celu tworzenia zdrowszych produktów.Plan powinien być gotowy do 2022 r.

Nowe opakowanie batoników Snickers Matt Cardy/Getty Images

Jak tak wielu z nas nawet nie zauważyło tej ogromnej, wielkości Kinga dziury w przejściu z batonikami? Cóż, eliminacja batona King size Snickers była znacznie mniej istotna dzięki decyzji Marsa o powolnym usuwaniu batonów oversize z rynku. Najwyraźniej producenci cukierków zaczęli wycofywać Snickersy w rozmiarze King już w 2004 roku bez większego zamieszania (poprzez tytuł grzecznościowy ).

W komunikat prasowy wydany przez Mars w 2017 roku, firma ogłosiła ten plan we współpracy z innymi producentami cukierków, takimi jak Nestle, Ferrero i Lindt. Stwierdzili, że oficjalnie rozpoczęli wdrażanie tych inspirowanych zdrowiem zmian w 2007 roku: powoli zastępując wysokokaloryczne smakołyki zmniejszonymi porcjami, wprowadzając wyraźne oznaczenia wartości odżywczej z przodu opakowania oraz usuwając sztuczne aromaty i barwniki z ich produktów. Komunikat prasowy mówi, że ostatnia faza tej inicjatywy zakończy się do 2022 roku, kiedy połowa wszystkich produktów Mars będzie oficjalnie pakowana w rozmiarach zawierających 200 kalorii lub mniej.

kto wygrał kumpel vs duff 2