Pojedynczy najbardziej drogi produkt w menu Pizza Hut

Pizza Hut Shannon O'hara/Getty Images

Choć mogłoby się wydawać, że główną pułapką cenową w Pizza Hut byłyby wszystkie dodatkowe dodatki, najbardziej drogie pozycje w menu Pizza Hut w ogóle nie mają żadnych dodatków. Według Forbes , firmy produkujące pizzę uzyskują niewiarygodnie dobre ceny składników ciasta, takich jak mąka i drożdże, przy czym średni koszt mąki na ciasto wynosi około 20 centów, a drożdże kosztują mniej niż 1 cent (na przykład ser kosztuje 60 centów za pizzę, a może rosnąć tylko zgodnie z Stado mleczne ).

Paluszki chlebowe to po prostu te niedrogie składniki na cieście bez dodatku sosu lub dodatków, a zamówienie pięciu z nich pozwoli Ci odzyskać 5,99 USD (więcej niż osobista pizza z serem, która według Ceny menu fast food ). Więc następnym razem, gdy będziesz rozważać zamówienie „tanich” paluszków chlebowych w lokalnej Pizza Hut, pamiętaj, że są one oznaczone od 21 centów (z dodanymi przyprawami – kolejny minimalny koszt) i mogą nie wyglądać na tak dobrą ofertę już.najtańsze ceny mleka w mojej okolicy

Druga najdroższa pozycja w menu Pizza Hut

Posiłek z Pizza Hut Shannon O'hara/Getty Images

Drugim najbardziej drogim elementem menu w Pizza Hut, na który należy uważać, jest krawat. Miej oko na wszystkie te dodatkowe dodatki. Według Forbes , pizza z mięsem kosztuje około 1,90 dolara. Duża pizza dla miłośników mięsa kosztuje w Pizza Hut 14,99 USD, co stanowi marżę ponad 650 procent (zdecydowanie więcej niż 580 procent marży na zwykłym cieście z serem). Średnio każdy dodatek, od pepperoni po paprykę, jest oznaczony około 525 procent, co oznacza, że ​​kosztują restaurację około 30 centów, a kosztują około 2,00 USD.

godziny śniadań królowej mlecznej

Więc trzymaj minimalne dodatki, jeśli masz ograniczony budżet lub, jeśli chcesz zhakować grę, przyjmij pizzę margarita jako swoje zamówienie. Jeśli czujesz się oburzony wysokimi marżami na te tanie produkty spożywcze, pamiętaj, że ceny w menu muszą obejmować robociznę i sprzęt oprócz czynszu i opłat franczyzowych. Może kłuć, ale nawet Pizza Hut musi płacić rachunki.