Sekretne pozycje menu, które musisz wypróbować w Torchy's Tacos

Klienci jedzący na zewnątrz w Torchy Richard Rodriguez/Getty Images

Jeśli chodzi o restauracje sieciowe, są tacy, którzy są zadowoleni z zamawiania ze zwykłego menu i tacy, którzy lubią fast foodów. Ci nieustraszeni detektywi z restauracji odkryli wszystko, od oburzających podwójny grillowany burger serowy w Five Guys do stoner burrito w Del Taco po trafnie nazwany fioletowy napój w Starbucks. Tajne pozycje w menu to zwykle wzloty, które podnoszą wrażenia związane z jedzeniem fast foodów lub upadki, które są wyjątkowo płaskie (patrząc na ciebie, MacDonald's Land, Sea i Air Burger ), ale niezależnie od tego, jak działają, nigdy nie są nudne.

Fani specjalistów od taco z Austin Tacos Torchy od ponad dekady śpiewają pochwały na temat zielonego chile wypełnionego queso i teksańsko-meksykańskich tacos (poprzez Jedzenie i wino ). Podczas gdy puryści mogą być szczęśliwsi trzymając się bardziej tradycyjnych tacos, takich jak carnitas i krewetki oferowane przez regionalną sieć, najciekawsze momenty Torchy mają tendencję do nieco bardziej kreatywnego podejścia. Regularne menu jest pełne tacos z pudełka, wypełnionych wszystkim, od jamajskiego jerk kurczaka po smażone awokado, wszystkie ułożone w stosy z dodatkami na zamówienie. A tajne menu? Cóż, to były rzeczy naprawdę dzikie.Regularne menu Torchy jest trudne do opanowania, ale ich niezbyt tajne menu przenosi rzeczy na wyższy poziom

Pochodnia Facebook

Dla tych, którzy wolą tacos zwieńczone po prostu posiekaną cebulą i kolendrą, regularne menu Torchy jest bardzo trudne, ale tajne menu przenosi rzeczy na wyższy poziom z nadziewanymi tortillami wypełnionymi listą składników do prania i kilkoma niezapomnianymi nazwami. Sekret tajnego menu Torchy polega na tym, że tak naprawdę wcale nie jest tajemnicą! Szybkie wyszukiwanie w Google „Tajnego menu Torchy” zabierze Cię prosto do strona na stronie internetowej firmy gdzie znajdziesz cztery „tajne menu” ukryte na widoku. Zacznijmy od niezbyt tajnych pozycji menu.

Najpierw jest Matador, obfite połączenie posiekanego mostka z papryczkami jalapeños, marynowaną cebulą, serem jack, awokado, kwaśną śmietaną, kolendrą i sosem tomatillo, wszystko ułożone wysoko na podwójnej skorupce tortilli z kukurydzy i mąki.

Ich oferta Green Chile Pork Missionary Style to kolejna podwójna tortilla taco. Ten zawiera zielone chile carnitas, marynowaną cebulę, guac, ser jack, kolendrę i sos chipotle.Taco w stylu Trailer Park Hillbilly łączy trzy rodzaje mięs — smażony kurczak, bekon i chorizo ​​— z charakterystycznym zielonym chile queso Torchy, pico de gallo, serem cheddar jack, jeszcze większą ilością zielonych papryczek chili i sosem poblano, a wszystko to na tortilli z mąki.

Ostatnią pozycją w reklamowanym sekretnym menu jest Naughty Santa, czyli mączna tortilla wypełniona grillowanymi krewetkami, chorizo, marynowaną cebulą, awokado, kolendrą, serem jack i sosem poblano.

Dla tych, którzy wiedzą, jak zapytać, dostępne są cztery dodatkowe pozycje menu

Tacos z Torchy Facebook

Wypełnione tacos, takie jak te znajdujące się zarówno w zwykłym menu, jak i w „tajnym menu”, wystarczyły, aby przez jakiś czas utrzymać lojalistów Torchy'ego, ale to nie koniec nieuchwytnych ofert sieci. Według Austin.com , Istnieją cztery dodatkowe pozycje na drugim, właściwie tajnym „tajnym menu” w Torchy, dostępnym dla tych, którzy wiedzą, o co prosić.Fani dań Torchy's am będą zachwyceni, gdy dowiedzą się, że to menu zawiera dwa śniadania tacos. Jack of Clubs to połączenie ziemniaków, czarnej fasoli, chrupiących pasków tortilli, kolendry, sera, śmietany i sosu diablo, a wszystko to zwieńczone jajkiem sadzonym i podane na tortilli z mąki. Dla tych, którzy lubią nieco bardziej mięsiste rano, Ace of Spades rozgrzewa je jednym jajkiem sadzonym wraz z kiełbasą jalapeño, grillowanym mostkiem, zielonym chile queso, serem cotija, kolendrą, kwaśną śmietaną i sosem diablo zawiniętym w tortillę z mąki.

Znani klienci po śniadaniu mogą zamówić Szaloną Krową, na którą składa się wołowina fajita faszerowana w tortillę z mąki i posypana grillowaną kukurydzą, czarną fasolą, kremowym chipotle, serem jack i kolendrą.

Ostatni, ale na pewno nie mniej ważny, to Hipster, prawdopodobny ukłon w stronę… Austin's Keep it Weird kultura . To mączne taco tortilla podawane jest ze smażonym tuńczykiem w panko, przyozdobionym kolendrą, zielonym chili, bekonem, serem cotija, sosem awokado i relishem z czarnej fasoli oraz kawałkiem limonki.

Przy takim tajnym menu jest dobry powód, dla którego Torchy zasłużyło na należne miejsce na naszej własnej liście regionalnych sieci, które chcielibyśmy, aby były wszędzie .