Sekretny przedmiot, który możesz zamówić w McDonald's Drive-Thru

mcdonald Tolga Akmen/Getty Images

McDonald's może mieć menu, które jest pełne obu standardowych pozycji, takich jak jego słynny Big Mac , a także sezonowe ulubione, takie jak Shamrock Shake , ale to nie znaczy, że nie możesz być kreatywny. Jest ich wiele Hacki menu McDonald's które można wykorzystać do zamówienia, a nawet niektóre pozycje, które klient może zamówić, a które niekoniecznie są wymienione w menu.

Jednym z tych przedmiotów jest lód. Nie, nie napój z jakimś specjalnym lodem, ale dosłownie sam lód. Zanim wyśmiejesz się i pomyślisz: „Dlaczego miałbym chcieć?” właśnie Lód McDonalda? wysłuchaj nas. Złote Łuki są w rzeczywistości całkiem dobrym miejscem na worek z lodem z kilku powodów.Lód McDonald's jest lepszy niż zwykły lód ze sklepu spożywczego

kostki lodu

Większość ludzi, gdy potrzebują torby z lodem na imprezę, prawdopodobnie udaje się do lokalnego sklepu spożywczego. W porządku, ale być może serwujesz swoim gościom imprezowym super lód. W końcu lód w sklepie spożywczym to nie McDonald's, jak Dara Katz, pisarka dla Czysta wow , odkryty. Katz dowiedziała się, że matka jej przyjaciółki zawsze dostawała lód z McDonald's, kiedy urządzała przyjęcie, ponieważ był po prostu lepszy niż lód ze śmieci wszędzie indziej.

„Powodem, dla którego tak bardzo lubię lód, jest to, że kostki układają się w małe prostokąty, co powoduje, że lód łatwo się rozpada podczas serwowania” – powiedziała Kathy, matka koleżanki. - Kostki wydają się wyraźniejsze niż przeciętna kostka lodu kupowana w sklepie i wydaje mi się, że dzięki tym kostkom napój jest nieco bardziej orzeźwiający.

Prawdopodobnie najbardziej godnym uwagi atutem jest to, że lód nie jest zamrożonym blokiem w torbie, więc nie ma potrzeby trzaskania torbą o ziemię ani używania kluczy jako prowizorycznego szpikulca do lodu, aby go rozbić.Ile kosztuje ten doskonały lód McDonald's?

mcdonald Tim Boyle/Getty Images

Podczas gdy matka przyjaciela Katza zdawała się nie wiedzieć, ile kosztuje worek lodu z McDonalda, Finanse pierwszego kwartału donosi, że mają tendencję do sprzedawania za od 0,99 centa do 1,49 dolara. To znacznie mniej niż 4 dolary gościnnie córki Kathy. Nieważne jednak, że torebka świeżego lodu o wadze od 8 do 10 funtów za około 1 dolara to całkiem niezła okazja.

Oczywiście możesz zadzwonić wcześniej, aby sprawdzić, czy Twój lokalny Mickey D sprzedaje lód jako pierwszy. Nie jest to polityka firmy, że sklepy sprzedają lód, a niektóre franczyzy mogą nie zawracać sobie głowy sprzedawaniem lodu klientom. Więc co zrobić, jeśli ich lokalny McDonald's nie sprzedaje lodu, a oni absolutnie odmawiają zakupu paczki lodu ze sklepu spożywczego? Masz szczęście, bo podobno wszędzie od Papież do Burger King i Arby będzie również sprzedawać worki z lodem przez drive-thru (przez StarTribune ).

Oczywiście, jeśli masz zamiar trafić do McDonald's drive-thru właśnie na lód równie dobrze możesz przynajmniej sprawić, by podróż była tego warta i zamów frytki , dobrze?Czy lód w fast foodach jest czysty?

brudny mcdonald Świergot

Niezależnie od tego, czy jest w twoim napoju, czy w torbie, którą odebrałeś z drive-thru, lód w restauracji niekoniecznie jest tak czysty, jak myślisz. Nie chodzi o to, że próbujemy cię obrzydzić, ale ogólnie lód w restauracjach może być obrzydliwy . Na początek w lodzie mogą znajdować się bakterie kałowe. Badanie przeprowadzone w 2017 roku przez BBC wykazało, że bakterie z grupy coli w trzech różnych łańcuchach kawy z poziomem od 30 do 70 procent (poprzez Opiekun ). McDonald's nie został uwzględniony w tym badaniu, ale jest również bardzo możliwe, że pleśń i inne paskudztwa mogą znaleźć drogę do ich maszyny do lodu.

Niektórzy ludzie w mediach społecznościowych mieli nawet problem z dziwnymi rzeczami, które znaleźli w lodzie McDonalda i kwestionowali jego czystość. — Co to za czarna rzecz w moim lodzie? spytał jeden? ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? osoba na Twitterze . - Dlaczego w mojej kostce lodu jest mucha? zakwestionował innego . Ok, więc tak, to obrzydliwe, ale McDonald's prowadzi również tysiące restauracji i błędy na pewno się zdarzają.

McDonald's ma wytyczne dotyczące utrzymywania lodu w czystości

maszyna do lodu

Nikt nie chce much ani innych tajemniczych rzeczy w lodzie, ale według McDonald's ich restauracje mają ścisłe wytyczne, jeśli chodzi o całe serwowane jedzenie – w tym lód.

„Codziennie myjemy, płuczemy i dezynfekujemy łyżki do lodu i wiaderka do lodu używane do transportu lodu z wytwornicy lodu do naszych dystrybutorów”. przeczytaj oświadczenie firmy . „Co miesiąc myjemy, płuczemy i dezynfekujemy samą maszynę do lodu”.

Naprawdę ryzykujesz ze wszystkim, co jesz z firmy, bez względu na to, czy jest to fusion taco z modnej ciężarówki z jedzeniem, czy torba z lodem z największej restauracji fast food na świecie. To powiedziawszy, 99 centów za 10-funtową torbę lodu to nadal całkiem sporo.