Sekretny składnik kremowych ziemniaków pionierki

Ree Drummond stojąca przy znaku kobiety-pionierki Bryan Bedder/Getty Images

Tłuczone ziemniaki może wywoływać u ludzi silne emocje. Po prostu nasze podniebienia mają swoje preferencje. Po prostu przeczytaj Reddit a znajdziesz cały wątek, który zagłębia się w indywidualne upodobania i antypatie tego pozornie łatwego do wykonania dania i wszystkich jego odmian.

Niektórzy lubią tłuczone ziemniaki z grudkami, podczas gdy inni nalegają na gładkie i kremowe. I jest inna frakcja, która nalega, aby skórki ziemniaków były mieszane z ich puree. Brak osądu. Naprawdę trudno jest zadowolić wszystkich, jeśli chodzi o tę ukochaną stronę, która uświetnia nasze stoły w wielkie święta, takie jak Święto Dziękczynienia, lub w dni powszednie, kiedy serwujemy klops lub nasz ulubiony kawałek steku.Na szczęście kobieta-pionierka , czyli Ree Drummond, wspiera nas. Drummond wie, jak to jest nakarmić wielki tłum i proszę, cóż, prawie wszyscy. Znalazła też sekretny składnik, który zadowoli miłośników gładkich i grudkowatych puree ziemniaczanego. Może to być nawet idealny dodatek dla tych, którzy lubią tłuczone ziemniaki ze skórkami. Ten dodatek jest tak genialny, że możesz się zastanawiać, jak o tym nie pomyślałeś.

Dodaj serek śmietankowy do tłuczonych ziemniaków

Serek śmietankowy w misce

Kremowe puree ziemniaczane Ree Drummond Przepis jest całkiem proste — ziemniaki, trochę na pół, trochę masła, ulubiona przyprawiona sól Chrissy Teigen Lawry's i — czy możemy dostać bęben? bo tu pojawia się geniusz — serek śmietankowy. Zgadza się, kobieta-pionierka dodaje serek śmietankowy do tłuczonych ziemniaków, aby stworzyć super kremowe, rozpływające się w ustach doznania kulinarne. Kluczem jest podążanie za jej wskazówkami i dodanie serka śmietankowego z masłem. Drummond mówi, że możesz nawet zrobić te puree ziemniaczane z wyprzedzeniem. Ale co dokładnie robi serek śmietankowy dla twoich tłuczonych ziemniaków?

Według blogera z Sól i lawenda która zostawiła skórki w tłuczonych ziemniakach, jeśli podgrzejesz masło i serek przed dodaniem do mieszanki tłuczonych ziemniaków, uzyskasz lepszy smak. Zauważa również, że połączenie śmietany i serka śmietankowego tworzy lepszą konsystencję, która nie daje przerażającego suchego puree ziemniaczanego.Wiemy – masło, pół na pół lub śmietana i serek śmietankowy zmieszane razem sprawiają, że nasze umysły ścigają się, ile kilometrów będziemy musieli biec, aby spalić taką przyjemność. Ale naszym zdaniem tłuczone ziemniaki nie są daniem, w którym chcesz skąpić składników lub liczyć kalorie. Po prostu ciesz się!