Powód, dla którego nigdy nie powinieneś kupować płynu do mycia naczyń Aldi

Aldi Sean Gallup/Getty Images

Pokochaj to lub przyjrzyj się temu z łagodną podejrzliwością, niewiele osób może to powiedzieć Aldi nie jest obecnie dość ważnym graczem w grze detalicznej. Niemiecka sieć dyskontów uświetniła nasze portfele i wyściełała nam brzuchy tanie mięso i inne dobra budżetowe, które pomogły mu się rozwijać podczas pandemii. Aldi ma oczywiście wiele drobnych sztuczek, które sprawią, że wydasz więcej pieniędzy , ale w sumie ich usprawniony wybór, wydajne procedury i podpis (a raczej nie- podpis) tendencja do unikania markowych towarów i chodzenia z markami sklepowymi przekłada się na niższe ceny dla świadomego konsumenta.

Jednak tani nie zawsze znaczy dobry. Są absolutnie rzeczy, które powinieneś i nie powinieneś kupować od Aldi. Według niektórych klientów jednym z produktów, których zdecydowanie nie wolno, jest jeden bardzo szczególny produkt do zmywania naczyń. Rzućmy okiem na powód, dla którego nigdy nie powinieneś kupować tego płynu do mycia naczyń Aldi.Recenzenci uważają, że płyny do mycia naczyń Aldi nie sprawdzają się w ich pracy

Źle umyte naczynia

Dla Recenzent Aldi 's 2018 r. Spójrz na linię produktów do zmywania naczyń marki Aldi Radiance, produkty nie zawsze oferują wystarczająco dużo pieniędzy. Według recenzenta, w szczególności Radiance Automatic Dish Detergent Gel ma pewne problemy. Żel na początku działa dobrze, ale po kilku cyklach zmywania zaczynasz zauważać, że pozostawia na naczyniach różnego rodzaju plamy i smugi – co oczywiście w pewnym sensie niweczy przeznaczenie produktu.

W 2019 roku kilka Reddit użytkownicy zgodzili się z nastrojem. W rzeczywistości poszli jeszcze dalej, stwierdzając, że ogólnie płyny do mycia naczyń Aldi pozostawiają wiele do życzenia. Zauważyli jednak, że tabletki do zmywania naczyń tej sieci są całkiem fajne. Jak ujęła to redditor Celestia: „Przyszłam tu, żeby powiedzieć, że mydło do zmywarki jest do niczego, ale wszyscy mnie w to bili. Jednak kapsułki do zmywarki są całkiem niezłe.