Powód, dla którego Gordon Ramsay nienawidzi hawajskiej pizzy

Gordon Ramsay David M. Benett/Getty Images

Znany szef kuchni Gordon Ramsay jest znany ze swojej postawy prosto w twarz i jego zdecydowanych poglądów na jedzenie. Jeśli chodzi o jego ulubione potrawy Ramsay uwielbia kuchnię azjatycką, szczególnie dania wietnamskie i kambodżańskie za ich smaki i to, że mogą być stosunkowo zdrowsze. A czego nie lubi szef kuchni? Cóż, olej truflowy, szczególnie sposób, w jaki jest używany przez szefów kuchni (poprzez Smak domu ). Ramsay mówi, że wielu szefów kuchni nie do końca wie, jak używać oleju truflowego i używać zbyt dużo na raz. Ale chyba najsłynniejsze, że Ramsay też nie jest fanem ananas na pizzy .

W 2018 roku Ramsay strzelił do fana na Twitterze, który napisał, że uważa ananasa z pizzą za raczej innowacyjną i uważa, że ​​nie powinno być tak sztywnych zasad, jeśli chodzi o jedzenie (poprzez PopSugar ). Cóż, Ramsay nic z tego nie miał. Jego odpowiedź była krótka i bezpośrednia. „Ananas nie pasuje do pizzy…” Ramsay napisał . Ojej!Uważa, że ​​ananas nie pasuje do pizzy

Gordon Ramsay Roy Rochlin/Getty Images

To nie był pierwszy raz, kiedy brytyjski szef kuchni wyraził niechęć do Pizza hawajska . Zgodnie z Huffington Post , Ramsay wyraził swoją opinię podczas swojego wystąpienia na Nocny pokaz . W przypadku konkretnego segmentu Ramsay poprosił o pizzę i poprosił swoich widzów o rozważenie sugestii dotyczących opcji dodatków. Kiedy ktoś zasugerował ananasy, Ramsay był na tyle zirytowany, że chwilowo zignorował jego telefon i powiedział: „Nie kładź pieprzonego ananasa na pizzę”. Wrócił do swojego zamówienia na pizzę i stwierdził, że w ogóle nie chce ananasów.

Według Codzienna krawędź , szef kuchni zobowiązał się zjeść hawajską pizzę w 2017 roku na cele charytatywne. Ale jego opis samej pizzy nie był dobroczynny. Nazwał to „potwornością”. Kiedy został zmuszony do zjedzenia tego znienawidzonego posiłku, jego twarz mówiła głośno, a jego usta mówiły: „Wyobraź sobie słony, słodki karton… bo to jest dokładnie to, co mam teraz w ustach. Niedobrze.' Wygląda na to, że nic nie może zmienić zdania szefa kuchni, co?