Powód, dla którego Anthony Bourdain nie mógł znieść Rachael Ray

Anthony Bourdain i Rachel Ray uśmiechają się Paul Zimmerman, John Lamparski / Getty Images

Anthony Bourdain i Rachel Ray , trzeba przyznać, były legendami same w sobie ze znakomitymi karierami w branży kulinarnej. Jednak Bourdain nie był fanem wielu współczesnych. Według Newsweek szef kuchni nie krył niechęci do kucharzy Chłopak i Paula Deen . Obaj szefowie kuchni również publicznie wystosowali uwagi przeciwko Bourdainowi, reagując na jego uwagi przeciwko nim. Bourdain powiedział kiedyś, odnosząc się do Fieri: „Zastanawiam się nad nim. Ma 52 lata i wciąż tarza się w ognistym stroju... Co on robi?

Więc może nie być niespodzianką, że on też nie lubił Raya i nie miał o niej zbyt wiele, jeśli chodzi o jej styl gotowania. Zwolennicy szefa kuchni zauważyli jego niechęć do szefów kuchni takich jak Ray i jego zdecydowane opinie na temat ich umiejętności w kuchni. Bourdain pisał o swoich uczuciach w sieci lata temu i cóż, nie przebierał w słowach.Paula Deen aktualizacja wiadomości

Miał kilka powodów

Ręka z pistoletem Anthony'ego Bourdaina i Rachael Ray Daniel Boczarski, Jamie Mccarthy/Getty Images

Jedna z rzeczy, które niepokoiły Anthony'ego Bourdaina Racheal Ray był fakt, że popierała niezdrowe jedzenie. W 2009 roku poczynił uwagi potępiające to. „Ona jest niezwykle wpływowa, szczególnie w przypadku dzieci” – powiedział. 'I ona popiera Pączki Dunkin . To jak popieranie cracku dla dzieci” (przez Pyszne ). Był również zdenerwowany pracą Raya na ekranie i czuł, że nie jest najlepszym kucharzem, na którego można patrzeć.

Pisał też o tym, co go wkurzyło. Jak na Reddit wpis, w którym dzieli się fragmentami z bloga Bourdaina, był zirytowany, ponieważ Ray tak naprawdę nie uczył innych gotowania i zachęcał ich do wybierania skrótów. W jego słowach: „Ona sprzedaje nam satysfakcję, pełne zadowolenia zapewnienie, że przeciętność wystarczy. Jest przyjazną, znajomą twarzą, która regularnie pojawia się na naszych ekranach, aby powiedzieć nam, że „nawet twoja głupia, leniwa** potrafi to ugotować!” Oskarżył ją o „[wykorzystywanie] jej dziwnych i strasznych mocy do narkotyzowania swojej publiczności. ' Auć.