Prawdziwy powód, dla którego nigdy nie powinieneś kupować mięsa w Aldi

Klienci ustawiają się w kolejce przed Aldi Dan Kitwood/Getty Images

Gigant supermarketów Aldi jest niezawodnie przystępną cenowo opcją spożywczą dla fanów od ponad 40 lat. Jak na Oficjalna strona internetowa Aldi , jej założyciele uważali, że „doskonała jakość nie powinna mieć wysokiej ceny”. Pierwszy sklep Aldi, zlokalizowany w Niemczech, został otwarty w 1961 roku. Od tego czasu Aldi stopniowo się rozwijał i obecnie ma ponad 2000 sklepów w samych Stanach Zjednoczonych w 36 stanach. Celem marki jest priorytetowe traktowanie potrzeb swoich klientów i zapewnienie im dostępu do wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach. Jak to robią? Na stronie internetowej Aldi czytamy: „Nosimy niezbędne cotygodniowe produkty i umieszczamy je w zaprojektowanych pudełkach wysyłkowych, aby zaoszczędzić czas i zasoby na uzupełnianie zapasów na półkach. Kupujący przekonają się, że ponad 90 procent oferowanych przez nas artykułów spożywczych jest pod naszymi ekskluzywnymi markami Aldi, ręcznie wybieranymi przez Aldi, aby mieć pewność, że nasze produkty spełniają lub przewyższają krajowe marki pod względem smaku, jakości i oczywiście ceny”.

Nie można zaprzeczyć, że Aldi radzi sobie wyjątkowo dobrze pod względem ogólnej jakości i niskich cen. Mając to na uwadze, jeśli chodzi o mięso, chociaż Aldi niekoniecznie jest zły, możesz sprawdzić inne opcje.Mięso Aldiego można trafić lub chybić

Różne kawałki mięsa i owoców morza na papierze rzeźniczym

Ściągawka wyjaśnia, że ​​ceny w Aldi to nie do końca gratka, jeśli chodzi o mięso. W rzeczywistości ceny mięsa w Aldi często są takie same jak u konkurentów, a czasami są nawet droższe niż mięso sprzedawane przez rówieśników dyskontowych sklepów spożywczych. Dobrze się odżywiać zgadza się, dodając, że mielona wołowina jest szczególnie droga w sieci supermarketów, a gdzie indziej często można znaleźć lepsze oferty. Lokalne sklepy spożywcze mogą również oferować sprzedaż mięsa, co często przewyższa standardowe niskie ceny Aldi.

Według użytkowników na Reddit forum dyskusyjne r / Oszczędny , mięso w Aldi również nie jest dobre pod względem jakości. Jeden z użytkowników napisał: „Pomijam ich mięso. Jakość nie wydaje się zbyt dobra, a ich ceny są wyższe niż te, które zwykle mogę znaleźć”. Niektóre produkty mięsne Aldi zostały nawet wycofane w przeszłości! Na przykład w 2019 roku sieć supermarketów ujawniła się w komunikat prasowy że w partii ich Kirkwood Buffalo Crispy Chicken Strips i Honey Barbecue Crispy Chicken Strips były potencjalnie kawałki metalu, oba produkty wyprodukowane przez giganta drobiowego Tyson Foods. Konkluzja? Jeśli chodzi o produkty mięsne, warto rozważyć inne opcje – zwłaszcza sprzedaż – w lokalnym sklepie spożywczym.

Kategorie Jak Restauracje Komiksy