Prawdziwy powód, dla którego wegetarianie powinni unikać Buffalo Wild Wings

Płyta skrzydełkowa Buffalo Wild Wings bwwings / Instagram

O imieniu takim jak Buffalo Dzikie Skrzydła niewiele osób spodziewa się, że ten popularny bar sportowy i skrzydełko będą rajem dla wegetarian. Wręcz przeciwnie, słyną z tradycyjnych skrzydełek z kurczaka bez kości i dużej różnorodności sosy boczne . Inne popularne pozycje w menu, takie jak kanapka z kurczakiem na ranczo buffalo, smażony mostek i burger z serem i bekonem, nie są już bardziej przyjazne dla wegetarian.

Jednak wiele sieci często oferuje co najmniej kilka wegetariańskich alternatyw dla tych, którzy unikają jedzenia mięsa, ale mogą chcieć przyjść ze względu na koleżeństwo, atmosferę i telewizory z dużym ekranem. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Buffalo Wild Wings ma w menu niewielki wybór pozornie przyjaznych wegetarianom opcji. Oferują dania takie jak dip z karczochów szpinakowych, paluszki mozzarelli i pieczone pieczarki czosnkowe, z których żaden tradycyjnie nie zawiera składników mięsnych.



Jednak surowi wegetarianie powinni być ostrzeżeni, że wiele ich niemięsnych ofert nadal nie jest technicznie wegetariańskich. Według Buffalo Wild Wings Przewodnik po alergenach i preparatach , wiele tak zwanych warzyw alternatywnych jest faktycznie przygotowywanych przez smażenie ich w tłuszczu wołowym.

Większość pozycji z menu Buffalo Wild Wings jest smażona w tłuszczu wołowym

Pozycje menu Buffalo Wild Wings bwwings / Instagram

Ten dodatek do mięsa znajduje się w zaskakującej liczbie potraw, w tym w krążkach cebulowych, twarogu sera cheddar, a nawet w chipsach i salsie. Nawet deser nie jest bezpieczny przed skróceniem wołowiny. Kawałki sernika, nachosy deserowe i lody ładowane są smażone w produkcie zwierzęcym przed podaniem.

Prawie jedyne prawdziwie wegetariańskie posiłki to burger z południowo-zachodniej czarnej fasoli, makaron z serem i precel, chyba że chcesz jeść tylko króliki. Sałatka od strony ogrodu z cytrynowym winegretem, łódka z warzywami oraz marchewka i selery podawane obok skrzydełek jako dodatek są również wegetariańskie, chociaż raczej nie będą same w sobie stanowić sycącego posiłku. A jeśli zdarzy ci się być wegański opcje są nie tylko ograniczone; prawie nie istnieją. Burger z czarnej fasoli z Southwestern zawiera zarówno jajka, jak i mleko, makaron z serem mówi sam za siebie, a nawet precel zawiera queso. Tak więc dla każdego, kto pomija wszystkie mięso i produkty mięsne w swojej diecie, prawdopodobnie najlepiej będzie po prostu całkowicie unikać Buffalo Wild Wings.



Kategorie Opinie Zabawa Komiksy