Prawdziwy powód, dla którego zniknął Vault Soda

Sklepienie Facebook.com/VaultEnergySoda

Wejdź w świat wycofanych z produkcji napojów bezalkoholowych, a znajdziesz morze nostalgicznych i często zapomnianych smaków, od wizualnych drapieżników, takich jak Pepsi niebieski i Kryształowa Pepsi do Coca-cola , w tym miksturę o smaku kawy i napoje gazowane skierowane do pokolenia X.

I choć może być łatwo zrozumieć, dlaczego coś takiego jak Orbitz z butelką wyglądającą na lampę lawową i pływającymi kulkami mazi nie trzymały się długo, są pewne napoje bezalkoholowe, które wydawały się mieć wszystkie właściwe pomysły, ale nie miały mocy przetrwania. Jednym z tych napojów, które szczególnie dobrze wyglądały na papierze, był Vault. Ten ultra-kofeinowy napój bezalkoholowy cytrynowo-limonkowy został wprowadzony na rynek w 2005 roku, zasadniczo służąc jako podejście firmy Coca-Cola do neonowego paliwa dla graczy Pepsi, Mountain Dew.Według Najpierw składniki żywności , kiedy Vault wystartował, był skierowany do młodszego rynku ludzi, którzy mieli zamiłowanie do gazowanych napojów energetycznych i najwyraźniej SUV-ów. Fragment z wczesnej informacji prasowej napoju głosił: „Vault to przełomowa hybryda w podobny sposób, w jaki pojazdy sportowo-użytkowe łączą najbardziej pożądane cechy samochodów osobowych i ciężarowych. Vault oferuje to, co najlepsze z obu światów w jednym atrakcyjnym pakiecie.

Wyjście Vault z rodziny produktów Coca-Coli nastąpiło nagle

Vault Red Blitz B Facebook.com/VaultEnergySoda

Wyprawa Vault w świat napojów energetycznych trwała tylko sześć krótkich lat, ale w tym czasie pojawiła się w reklamie Super Bowl XL i ustanowiła listę smaków, która obejmowała winogrona, brzoskwinie, Vault Zero i Red Blitz. spróbuj iść łeb w łeb z Mountain Dew Code Red (przez Mentalna nić ) . Wyjście Vault z rodziny produktów Coca-Coli nastąpiło w 2011 roku, kiedy firma zdecydowała się złożyć markę. Firma postanowiła skupić swoją energię na napoju o dłuższej historii i większej rozpoznawalności marki: Mello Yello (via Sklep spożywczy Aktualności ).

Chociaż bieg Vault był krótki, napój bezalkoholowy odcisnął swoje piętno dzięki kilku reklamom, które emanują poważną energią wczesnych lat. Niektóre niezapomniane chwile obejmują miejsce z rolnik tworzący cyber strach na wróble i ten klejnot, który wydaje się sugerować, że Vault ma możliwość przekształcenia każdego w profesjonalistę paintballowego . Chociaż Vault nigdy nie osiągnął szczytowej mocy Mountain Dew, napoje gazowane zyskały oddanych fanów, którzy posunęli się tak daleko, jak reklama w długiej formie za drogo zmarłego drinka i rozpoczęcie Petycja błagając, by Coca-Cola ożywiła kultowego faworyta.