Prawdziwy powód, dla którego niektóre przedmioty kosztują grosza w drzewie dolara Dollar

Logo drzewa dolara Bruce Bennett/Getty Images

Jedna z rzeczy, które sprawiają, że Dollar Tree jest tak udany, jest właśnie w jego nazwie. Jak mówi na Drzewie Dolara stronie internetowej , „Wszystko, czego potrzebujesz na każdy dzień, każde święto, każdą okazję… a każdy pojedynczy przedmiot to tylko 1 USD (lub mniej)!”

nieopowiedziana prawda o Dollar Tree jest jednak nieco bardziej skomplikowana. W 2019 r. Dollar Tree zaczęło oferować różne nowe przedmioty dla jeszcze niż jeden dolar , identyfikując nowe przedmioty jako drzewo dolara Jeszcze! towarów i promować je pod hasłem „Większy wybór, więcej rozmiarów i więcej oszczędności”, zgodnie z Wiadomości ze sklepu Convenience . Oczywiście nie jest zaskoczeniem, że nie wszystko w konkretnym sklepie za dolara jest sprzedawane za dolara lub mniej. Od dawna praktyką sklepów dolarowych jest oferowanie niektórych przedmiotów na sprzedaż po wyższych cenach, zgodnie z historią z 2012 roku autorstwa Raporty konsumenckie , który wskazał, że tylko około 25 proc Dolar generała zapasy kosztują jednego dolara lub mniej.Biorąc to pod uwagę, Dollar General znany jest również z oferowania niektórych swoich produktów za grosz, zgodnie ze stroną internetową z poradami dotyczącymi zakupów, Gratisy Julie . Tak też jest Drzewo dolara , a przynajmniej tak by się wydawało. Ale real powód niektóre przedmioty zjawić się kosztować ani grosza w Dollar Tree to coś zupełnie innego.

Przywieszka z ceną może mówić „jeden grosz”, ale nie zapłacisz za to ani grosza

Jeden grosz

W rzeczywistości w ogóle nie będziesz mógł za to zapłacić.

Gdy przedmiot w Dollar Tree ma metkę z ceną oznaczoną jako grosz, przedmiot ten jest tak naprawdę nie na sprzedaż? Według użytkownika reddita Ulotka niepodróżowana , który często publikuje posty w r/Drzewo Dolarów jako pracownik Dollar Tree. Zamiast tego metka z ceną groszową ma zasygnalizować kasjerowi, że przedmiot jest przeznaczony do niesprzedaży. Innymi słowy, przedmiot powinien zostać ściągnięty z sali sprzedaży.„Kiedy dzwoni jako grosz, nie mogą go sprzedać” – napisał UntraveledFlyer w odpowiedzi na komentarz użytkownika Redditor DCM7734 o tym, że odrzuciła ich kasjerka Dollar Tree, gdy próbowali kupić karty sportowe, które zostały przecenione na pensa. Rzeczywiście, kasjer powiedział DCM7734, że „jeśli coś jest przecenione do grosza, mają odmówić sprzedaży i to zniszczyć”.