Prawdziwy powód, dla którego zaprzestano produkcji puddingu

Pudding Jello Pops Świergot

Jeśli jesteś produktem z lat 80-tych — mowa Valley, punk rock i wszystko to, co Ronald Reagan — prawdopodobnie przekąskowałeś Galaretka Markowy pudding wyskakuje. Jell-O Pudding Pops były prostą kremową, lodowatą i orzeźwiającą mrożoną wersją budyniu na patyku. Kto może zapomnieć o kultowym? Reklama w telewizji z Billem Cosbym przebranym za lodziarza, rozmawiającym z dzieckiem o czekoladowym waniliowym puddingu? Jedna strona jego ust mówiła wanilia, a druga czekolada. Nasza odpowiedź: „Mamo, czy możesz kupić galaretki puddingowe?”

To genialny marketing przemawiał bezpośrednio do swoich odbiorców, ale niestety ten marketing został wyprzedzony przez zmiany w naszych gustach kulturowych i skupieniu. Dziś, w obliczu trendów zdrowego trybu życia, wielu z nas unika przejścia z lodami i zamiast tego rozważa specjalny napój od Starbucks dekadencki deser (przez Tampa Bay Times ).Galaretki Pudding Pops mogły być podstawą naszych zamrażarek, kiedy byliśmy dziećmi, ale już ich nie ma. Jeśli przemierzasz mroźną alejkę z deserami w lokalnym sklepie spożywczym w poszukiwaniu tej nostalgii z dzieciństwa, będziesz smutno rozczarowany, podobnie jak około 3600 osób, które co miesiąc przeszukują Google, zastanawiając się, co stało się z ich ukochanym lodem na bazie puddingu. Wieśniak . Więc co się stało z tym mroźnym smakołykiem i czy nasze kubki smakowe mogą jeszcze raz przeżyć ten cudownie gładki smak galaretki pudding pops?

zwycięzca sezonu 12 piekielnej kuchni

Dlaczego zaprzestano produkcji puddingu

Jello Pudding Pops z formy i posypane orzechami

Jell-O Pudding Pops były częścią rodziny General Foods i zyskały popularność w latach 80. ze względu na ich zdrową wartość. Kiedy weszli w lata 90., trzymali się mocno. W rzeczywistości, zaledwie pięć lat po swoim debiucie, marka Jell-O Pudding Pops przynosiła 300 milionów dolarów sprzedaży rocznie (poprzez Kulinarna wiedza ). Niezbyt odrapany, ale wiecie co? Nie osiągnęli zysku. General Foods był nowy w grze w mrożonki i nie miał wiedzy, jak zarabiać na swoim niezwykle udanym produkcie.

W 2004 roku firma próbowała uratować swoje dzieło, licencjonując nazwę Jell-O firmie Popsicle, która stworzyła własną wersję puddingu. Niestety, chociaż imitacja może być najszczerszą formą pochlebstwa, te „puddingowe popy” po prostu nie były tym samym. Popsicle użył własnej formy zamiast oryginalnego kształtu pop puddingu i nigdy nie osiągnął następującego poziomu sprzedaży Pudding Pops marki Jell-O. To właściwie smutne zakończenie tak słodkiego poczęstunku, prawda? Nasze ukochane puddingowe popy zasługują na lepsze zakończenie, podobnie jak wszyscy fani tego kultowego, mrożonego faworyta.Jak nadal można kupić zestaw foremek Jel-O Pudding Pop?

Zestaw pleśni Jel-o Pudding Pop na śnieżny dzień Facebook

Cóż, nie rozpaczaj. Nasza historia Pudding Pops marki Jell-O może zakończyć się zaprzestaniem ich produkcji, ale byłoby to dalekie od szczęśliwego zakończenia, na które zasługuje każda historia, która powstała w dzieciństwie. Podczas gdy Jell-O marki Pudding Pops nie są już sprzedawane, Jell-O nie pozostawił nas całkowicie w lodzie. Jeśli czujesz retro klimat młodości, odwiedź Strona internetowa KraftHeinz po przepis na samodzielne wykonanie Pudding Pops lub sprawdź, czy możesz złapać zestaw galaretek Pudding Pops waniliowo-czekoladowych i zrobić je samemu.

Jello-O stworzył również zestaw popowy puddingowy Jell-O Play Snow Day, którym Ty i Twoje dzieci możecie cieszyć się razem. Zawiera dwa pudełka ciasteczek i mieszanki kremowego puddingu błyskawicznego oraz foremkę, dzięki której można zrobić sześć puddingów. Można go kupić w Walmart lub Amazon, a jak mówi stare powiedzenie, dowód jest w budyniu. Jeden z recenzentów Walmart napisał: „Były pyszne i łatwe do zrobienia. Wystarczy dodać mleko i zamrozić” (przez Walmart ).