Prawdziwy powód, dla którego tylko niektóre McDonald's będą otwarte w Święto Dziękczynienia

McDonald Nathan Stirk/Getty Images

Dla wielu z nas święto Dziękczynienia oznacza pieczeń indyk , puree ziemniaczane ociekające sosem i domowy farsz babci (oczywiście po nim zapiekanka z dyni!). Ale dla innych — takich jak ludzie, którzy podróżują, są sami na wakacjach lub muszą pracować — ich posiłek w Dzień Indyka nie jest spożywany w domu, ale raczej w restauracji. Podczas gdy wiele restauracji jest zamkniętych w okresie świątecznym, kilka z nich pozostaje otwartych, w tym wiele popularnych krajowych sieci fast foodów.

Jednym z tych, które prawdopodobnie pozostaną otwarte nawet w Święto Dziękczynienia, jest McDonald's . Jednak możesz być zaskoczony, wiedząc, że tylko kilka wybranych Złotych Łuków będzie przyjmować zamówienia w Święto Dziękczynienia. Ponieważ poszczególne lokalizacje są otwarte na zasadzie indywidualnej, na pewno zechcesz sprawdzić godziny pracy McDonald's, do których planowałeś się udać, zanim pojedziesz tam, tylko po to, aby dowiedzieć się, że jest zamknięty.Godziny zależą od właściciela lokalizacji McDonald's

Big Mac S3studio/Getty Images

Może być ponad 38 000 Restauracje McDonald's i drive-thrus w 100 różnych krajach, ale nie wszystkie należą do tej samej osoby. W rzeczywistości wiele z nich działa na zasadzie franczyzy i jest prowadzonych przez niezależnych menedżerów i właścicieli. „Dziewięćdziesiąt pięć procent restauracji McDonald's jest niezależnie własnością i jest zarządzana, więc świąteczne godziny pracy będą się różnić w zależności od lokalizacji” – powiedział przedstawiciel McDonald's. Życie na wsi . „Najlepszym sposobem ustalenia godzin pracy lokalnego McDonald's jest telefonowanie przed wizytą w celu potwierdzenia ich godzin”.

Możesz także użyć internetowy lokalizator sklepów McDonald's aby znaleźć otwartą restaurację w Twojej okolicy. Pamiętaj, że z powodu COVID-19 niektóre lokalizacje mają ograniczone godziny lub mogą być otwarte tylko dla przejazdów, więc warto odpowiednio zaplanować. Niezależnie od tego, możesz spać spokojnie, wiedząc, że faktycznie możesz mieć swojego Big Maca w tegoroczny Dzień Turcji.