Prawdziwy powód, dla którego McDonald's nie nazywa swoich koktajli „mlecznymi”

McDonald Bruce Bennett/Getty Images

Jeśli szukasz czegoś gęstego, zimnego, gładkiego i słodkiego do picia i akurat jesteś blisko McDonald's — radzimy nie wpadać i zamawiać koktajlu mlecznego, ponieważ nie ma go do zaoferowania.

Zamiast tego, gęste napoje na bazie lodów serwowane w McDonald's są po prostu znane jako „koktajle”, ale gigant fast foodów nie zrezygnował ze słowa „mleko”, ponieważ produkt nie zawiera nabiału. „Nasze koktajle zawierają mleko z naszej miękkiej porcji o obniżonej zawartości tłuszczu, co sprawia, że ​​są gęste i kremowe” – powiedział przedstawiciel McDonald's. Insider biznesowy . „Regulacje dotyczące produktów mlecznych różnią się w zależności od stanu w kwestii tego, co oficjalnie można nazwać „koktajlem mlecznym”. Lubimy zachować prostotę i odnosić się do nich ściśle jako „wstrząsy”.Na przykład, Reader's Digest mówi, że w Connecticut koktajl mleczny musi zawierać od 3,25 do sześciu procent tłuszczu mlecznego. W Południowej Dakocie koktajle mleczne powinny zawierać od dwóch do siedmiu procent tłuszczu mlecznego. Wygląda na to, że McDonald's naprawdę dba o dokładność!

Więc co dokładnie jest w koktajlach McDonald's?

Truskawkowy koktajl McDonalds youtube

Wszystkie koktajle McDonald's są wykonane z połączenia miękkich lodów, syropu waniliowego i bitej śmietany. Jego miękkie lody służą, które CNBC mówi, że jest głównym składnikiem ponad 60 procent jego deserów, przeszło w 2017 roku przegląd składników, aby pozbyć się wszystkich sztucznych składników.

Dziś miękki serwis McDonald's składa się z mleka, cukru, śmietany, syropu kukurydzianego, naturalnego aromatu, mono- i diglicerydów, gumy celulozowej, gumy guar, karageniny i palmitynianu witaminy A. Najbardziej zauważalną zmianą na tej liście jest brak fosforanu sodu i fosforanu disodu, które były kiedyś w starej mieszance lodów waniliowych McDonald's i które Jedz to, nie to mówi, że są konserwantami używanymi w mięsie, aby zachować miękkość. Oprócz zmiany mieszanki miękkich dań, McDonald's ulepszył również zarówno syropy czekoladowe, jak i truskawkowe, aby nie były już wytwarzane z syropami kukurydzianymi o wysokiej zawartości fruktozy.Na pewno dobra wiadomość dla fanów shake'a McDonald's. Ale czy naprawdę zamawialiśmy koktajle o zawartości odżywczej?