Prawdziwy powód, dla którego Marcela Valladolid opuściła kuchnię

Marcela Valladolid w wiszących kolczykach Presley Ann/Getty Images

Food Network jest domem dla kilku długotrwałych programów, w tym Kuchnia , który jest stałym elementem kanału od 2014 roku (poprzez IMDb ). Opisywana jako „godzina zabawy z jedzeniem” przez BSTV , hybryda kulinarnego show-talk show jest teraz w 28. sezonie, według Sieć spożywcza . Daje telewizyjną przestrzeń znanym twarzom Sunny Anderson, Katie Lee, Jeff Mauro i Geoffrey Zakarian, a także nowicjuszowi Alexowi Guarnaschelli (poprzez Różnorodność ), aby dzielić się z widzami smacznymi i łatwymi przepisami oraz wskazówkami kulinarnymi, jednocześnie gadając o wszystkim pomiędzy.

Jeśli jednak jesteś wieloletnim fanem programu lub zdarzyło Ci się złapać jeden z jego starszych odcinków, prawdopodobnie zauważyłeś, że na wspomnianej liście współprowadzących brakuje imienia: Marcela Valladolid . 42-letni szef kuchni był oryginalnym członkiem obsady Kuchnia na 182 odcinki, zgodnie z jej długim wyjazdem Poczta udostępniła Instagram. Wśród podziękowań i pożegnań wskazała również, dlaczego zdecydowała się na opuszczenie programu w pierwszej kolejności.Marcela Valladolid chciała wprowadzić do Kuchni proste jedzenie o meksykańskich smakach

Obsada Kuchni na czerwonym dywanie

Zanim zostaniesz współgospodarzem Kuchnia , Marcela Valladolid, która urodziła się i wychowała w Tijuanie w Meksyku (via Sieć spożywcza ), gospodarzem innego programu Food Network, Meksykańska łatwość . Według Sieć spożywcza , seria, która trwała od 2010 do 2012 roku (poprzez IMDb ), dała Valladolid platformę do pokazania, jak dodać wyjątkowy akcent do tradycyjnej kuchni meksykańskiej , jednocześnie utrzymując pożywne i proste potrawy dla każdego.

Przewińmy do roku 2014, kiedy Valladolid dołączył do obsady Kuchnia z tymi samymi intencjami. Powiedziała Food Network, że jednym z aspektów programu, który jej zdaniem wyróżniał, było to, że zgromadził ludzi z różnych środowisk i perspektyw, dając im możliwość pokazania, w jaki sposób każdy z nich używał określonego składnika lub techniki. Sławna szefowa kuchni powiedziała, że ​​jest podekscytowana, że ​​może być głosem latynoskim w serialu i reprezentować tę kulturę, jednocześnie włączając swoją rolę matki do swoich potraw i sposobu ich przyrządzania.

Ostatecznie Valladolid powiedziała Food Network, że przyniesie perspektywę Kuchnia był „szybki, łatwy, przystępny i do szpiku kości meksykański”. Zademonstrowała to za pomocą różnych prostych i pysznych przepisów, w tym Pieczeń z Meksykańskim Chorizo , Chilaquiles Chipotle i babeczki churro , aż wreszcie zakończyła swój bieg w programie w 2017 roku.Marcela Valladolid opuściła Kuchnię, aby być bliżej swojej rodziny

Marcela Valladolid z dziećmi Jon Kopaloff/Getty Images

Trudno zrozumieć, dlaczego Marcela Valladolid odeszła would Kuchnia , zwłaszcza dzięki sukcesom w Food Network od tylu lat. Jednak szef kuchni zajął się Instagram podać prosty powód swojej decyzji.

W poście pierwotnie udostępnionym na jej paszy 5 października 2017 r. Valladolid zauważyła, że ​​jest „dziewczyną z Zachodniego Wybrzeża z rodziną z Zachodniego Wybrzeża” i że „nadszedł czas, abym tu był i dzielił się z Wami historiami i przepisami, które naprawdę dzielić się z moją rodziną i przyjaciółmi”. Będąc z siedzibą w Kalifornii, per Sieć spożywcza , częste podróże Valladolida do Montclair w stanie New Jersey, gdzie blogerka Słodycze udostępniłem to Kuchnia jest filmowany, były niewątpliwie męczące. Valladolid jest także matką trójki dzieci, z których dwoje miała podczas swojego czasu w serialu, co prawdopodobnie jeszcze bardziej utrudniło jej tak daleką nieobecność (poprzez Ludzie ).

Valladolid nie wydawał się odchodzić Kuchnia na złą nutę. Kontynuując swój post na Instagramie, napisała, że ​​czuje „wielką dumę z bycia latynoską twarzą w jednym z najpopularniejszych programów na @foodnetwork”, a nawet czuła się, jakby „oszukiwała życie”, ponieważ dostawała wypłatę za takie fajna praca.Co Marcela Valladolid robi od czasu opuszczenia Kuchni

Marcela Valladolid w czerwonej sukience Emma Mcintyre/Getty Images

Marcela Valladolid mieszka obecnie w Kalifornii ze swoim narzeczonym, producentem filmowym Philipem Buttonem i trojgiem dzieci, Fausto, Davidem i Anną (przez Odwracać uwagę ). Chociaż obecnie nie prowadzi żadnych programów w Food Network, Odwracać uwagę zauważa, że ​​była jurorką w serialu o konkursie pieczenia na kanale Najlepszy piekarz w Ameryce w 2018 i 2019 roku. Według niej IMDb strona, Valladolid wystąpił wielokrotnie gościnnie na kanale Hallmark Channel Dom i rodzina , jak również Dzień dobry Ameryko , a także miał dwa przejazdy jako sędzia gościnny na Pokonaj Bobby'ego Flay'a .

Niedawno Valladolid nawiązała współpracę ze swoją siostrą, Cariną Luz Valladolid, w wirtualnym Pokaz Marceli i Cariny , który został opisany na Instagram jako posiadanie wszystkiego, od gotowania i śpiewania po taniec i płacz. Szef kuchni pojawił się również jako gość w drugim sezonie serialu HBO Max piosenkarki i aktorki Seleny Gomez Selena + Szef Kuchni . Według wpisu na jej temat Instagram Valladolid przeprowadził gwiazdę popu (poprzez platformę typu Zoom) przez przygotowanie tradycyjnego dania z meksykańskiego dziedzictwa, które oboje dzielą — kret .