Prawdziwy powód, dla którego M&M McFlurries prawie zniknął

McDonald Yuriko Nakao / Getty Images

Jeśli jest jedna rzecz, która McDonald's ma rację w zakresie fast foodów, to fakt, że oferuje swoim klientom solidne, komfortowe jedzenie. Niezależnie od tego, czy szukasz starego dobrego burgera, czy talerza pysznych frytek typu fast food, marka nie zawodzi. Jedną z najbardziej lubianych pozycji w menu jest oczywiście McFlurry , pyszny deser, który z pewnością zaspokoi Twój apetyt na słodycze.

Oto zabawny fakt: McDonald's wymyślił McFlurry w Kanadzie. Danie zostało wynalezione przez właściciela franczyzy o imieniu Ron McLellan w 1995 roku. Danie jakoś naprawdę wystartowało i zyskało fanów dzięki swoim wyjątkowym smakom. W rzeczywistości deser jest teraz tak popularny, że ma kilka międzynarodowych wariantów. Na przykład w Japonii możesz zdobyć Matcha McFlurry. Czekaj, co? Lub wypróbuj Cadbury Creme Egg McFlurry w Wielkiej Brytanii, aby uzyskać bardzo potrzebną zmianę.Czekaj. Czy wiesz, że tak popularny jak McFlurry jest teraz, jeden z klasycznych produktów – M&M McFlurry – został w pewnym momencie prawie usunięty z menu? Dlatego.

Mars prawie wyciągnął wtyczkę

McFlurries od McDonald Instagram

Jak donosi Reuters , czekolada Firma Mars, w 2016 roku, rozważała usunięcie M&Ms z kilku dań, w tym McFlurry. Firma była zasadniczo zaniepokojona ilością cukru w ​​takich deserach i uważała, że ​​nie oddaje sprawiedliwości swoim klientom. Firma zapowiedziała, że ​​dopilnuje, aby edukować konsumentów na temat spożywania słodkich smakołyków z umiarem i zmniejszyć ilość cukru w ​​swoich produktach.

Mając to na uwadze, Mars rozważał wyeliminowanie M&Ms z produktów takich jak McFlurries, Snickers Pie z Burger King i Dairy Queen's Blizzard. Na szczęście to się nie udało i M&Ms McFlurries nie zniknęły z menu. Ale pełne ujawnienie: to nie jest najlepszy smak oferowany przez McDonald's, jak wynika z recenzji online. Jak Uniwersytet Łyżka zauważyłem, że M&M McFlurry jest ładny, ale nie oszałamiający. Coś takiego jak Oreo McFlurries? Gwarantowana eksplozja pysznych smaków w ustach. Przepyszny!