Prawdziwy powód zniknięcia Kudo

Bar Kudo Świergot

To było jak batonik na śniadanie. Niezwykle popularne w latach 90. batony zostały wyprodukowane przez Mars, Incorporated — tę samą markę, co producenci Twix , Droga Mleczna i Snickers, więc tak, znają słodycze (przez Powiedzenie ). Kudos to batoniki muesli w polewie czekoladowej, które można było znaleźć w przejściu spożywczym obok Nutrigrain i Nature's Valley. Chwytliwe „Kudos, jestem Twój!” Reklama telewizyjna przedstawiał Kudos jako idealne jedzenie, aby wzmocnić mecz tenisa lub napędzać Wielki Szlem Małej Ligi.

Pierwotnie dostępne w postaci krówek, masła orzechowego i kawałków czekolady, Kudos przeszło w maju 2011 r. nowe wymyślenie nowych smaków, które mieszały się w popularnych batonach Mars, w tym Dove i Snickers (poprzez Sklep spożywczy.com ). Nowe i ulepszone batony Kudos również miały pewne ulepszenia zdrowotne, w tym dodano wapń i 20 procent więcej orzeszków ziemnych.Ale potem nagle Kudo zniknęło. Miłośnicy Kudos na całym świecie byli zrozpaczeni. W ciągu list otwarty do Marsa błagając firmę spożywczą o przyniesienie tego popularnego lunchu na lunch, stacja radiowa 97 ZOK tęsknie wspominała „doskonałe połączenie batonika z musli, ryżowego krispie i batonika, którym byliśmy pobłogosławieni my, dzieci w latach 90.”.

Więc co się stało?

Gdzie się podziały wszystkie Kudos?

1987 Kudo ad Świergot

Pyszne spekulowali, że trend „zdrowych” przekąsek, które w rzeczywistości nie były cukierkami, był dzwonem śmierci dla Kudos. Jednak Mars nigdy nie wydał formalnego oświadczenia wyjaśniającego, dlaczego wycofali Kudos z rynku. Na Facebook Jednak w 2017 roku marka odpowiedziała jednemu konsumentowi, który wycofał się z Kudos, rzeczywistością, która nie była pokryta cukrem: „Cześć Alexander, dzięki za kontakt i za swoją pasję do batonu Kudos! Niestety produkt został wycofany — przepraszamy za wszelkie niedogodności!'„Niedogodność” z pewnością wydaje się niedopowiedzeniem dla zagorzałych miłośników Kudos. „To było moje śniadanie od siódmej klasy do ostatniej klasy liceum”, napisał Reddit użytkownik Swim2014. Woskując nostalgią, użytkownik Reddit Thats_Coolio zastanawiał się: „Czy ktoś inny celowo pozwolił, by masło orzechowe rozpłynęło się na twoich palcach, abyś mógł zlizać to [rzeczy]?” W międzyczasie, Rafineria 29 wymienia Kudos jako jedną z niedostępnych już „przekąsek, które sprawiają, że płaczemy”.

Jeśli naprawdę pragniesz Kudos, odtworzenie przepisu przy użyciu płatków Rice Krispies, cukierków czekoladowych i syropu karo nie jest trudne. To Przepis na masło orzechowe M&M Kudos Copycat z bloga Och, słodka bazylia wymaga tylko kilku podstawowych artykułów kuchennych, takich jak rondel, i wytwarza smakołyk w stylu Kudos, który pozostanie świeży nawet przez tydzień. To znaczy, jeśli możesz czekać tak długo, żeby zjeść je wszystkie.