Prawdziwy powód, dla którego KFC wycofał kliny ziemniaczane z menu

KFC Joe Raedle/Getty Images

Ze względu na to, jak powszechnie są kochane, ziemniaki mogą być niesamowicie dzielące. Zastanów się: jeśli chodzi o smażone ziemniaki, wolisz sznurki do butów, karbowane, klasyczne, stekowe, belgijskie, batata, gofry czy ćwiartki? Są szanse, że masz silne opinie oparte na ziemniakach na temat co najmniej jednego z tych typów, zwłaszcza jeśli Twoimi ulubionymi są ostatnio usunięte KFC kliny ziemniaczane.

czy frytki McDonald's są prawdziwe?

Kiedy w grudniu 2019 r. ogłoszono, że słynna sieć fast foodów opracowuje klasyczne frytki do dodania do swojego menu (które wcześniej zawierało tylko tłuczone ziemniaki i kliny), szef kuchni KFC podobno nazwał to mile widzianą i długo oczekiwaną zmianą dla klientów (przez Nation's Restaurant News ). Oczywiście nie było wtedy wiadomo, czy nowe frytki zastąpią klasyczne koturny, czy też będą promocją ograniczoną czasowo.W czerwcu oficjalnie ogłoszono, że nowe frytki KFC „Secret Recipe” zajmą miejsce niegdyś zajmowane przez ukochane kliny we wszystkich lokalizacjach w USA (za pośrednictwem Insider biznesowy ). Oburzenie fanów jest znane każdemu, kto na zawsze stracił ukochaną pozycję w menu.

Dlaczego miłośnicy klinów są zmęczeni?

Frytki KFC KFC

Nie inaczej niż w przypadku odwołania ulubionego programu telewizyjnego lub czasu McDonalds zastąpiono Hi-C Sprite , reakcja fanów klinów była zdecydowanie negatywna w mediach społecznościowych, a wielu wzywało do powrotu klinów do menu KFC. Jeden niezadowolony klient posunął się tak daleko, że napisał na Twitterze w KFC: „Twoje frytki są straszne. Proszę przynieś ćwiartki ziemniaczane (przez Insider biznesowy ). Dla niektórych jednak zmiana nie była tak niemile widziana. Kilku klientów ustąpiło, że frytki „nie były takie złe”, a przynajmniej jedna osoba aktywnie je preferuje: „Dobrze, nowe frytki kfc lepsze niż kliny moje złe”.

Jeśli jesteś fanem Kurczak KFC , może warto spróbować tych nowych spuds, nawet jeśli nigdy nie będą klinami. Według KFC , opracowanie receptury zajęło 60 lat i są one pokryte specjalną mieszanką ziół i przypraw, aby nadać im autentyczny smak KFC, więc przynajmniej będą się różnić od takich McDonald's i frytki Burger King.Kategorie Fakty Inspiracja Nazwy